Pártyslav I.

Univerzita Karlova

Průběžný stav hlasování: 22% hlasů

partyslav-i.profil-.jpg

Zdarec, jmenuji se Jan Brak a chodím na medicínu na Karlovce. Když jsem se rozhodoval co za vejšku, UK byla jasná volba. A že zrovna budoucí doktor? V jednom nejmenovaném plátku vyšla anketa o nejvíce sexy povolání. První tři místa byla doktor, pilot a hasič. Na naší největší a nejstarší univerzitě lze však zvolit studium jen na jedno z těchto atraktivních zaměstnání, a tak o mém dalším směřování nebylo pochyb.

Možná vás napadne, že medici se jen učí, jak může někdo takový mít zájem o párty? Jednoduše, výjimky potvrzují pravidlo. Kdo někdy byl slavit narozeniny, život, dobrou známku nebo jen to, že je zrovna třeba středa či byla prostě chuť, tak mě určitě musel někdy potkat v jakémkoliv pražském (i nepražském) podniku.

A co se děje, když zrovna nekalím? Šťouchám florbal v Národní lize, novinařím z fotbalu, sbírám gramodesky a učím první pomoc mediky i nemediky. Letos oslavíme 100 let od vzniku samostatného československého státu a 670 let od založení první univerzity ve střední Evropě – Univerzity Karlovy. Taková souhra kulatých čísel přeci nemůže být náhoda. Proto jsem tady, aby oslava těchto významných dat, která by měla být blízká každému studentovi, byla co největší. A hlavně završená vítězstvím školy, kterou mám v srdci, té, která si to nejvíc zaslouží - Univerzity Karlovy.

Královský program Pártyslava:
  • Navrácení točeného piva do Menz a jednou týdně obsluha z Hooters. 
  • Větší propojenost studentů mezi fakultami. 
  • Univerzitní sportovní olympiáda mezi fakultami. 
  • Stipendium za docházku na přednášky. 
  • Místnost s postelemi, kde lze o pauzách dohnat spánkový deficit. 
  • Ve vybraných předmětech zkoušení formou “open-book“.
Pivní
partner
Hlavní partneři