Březňák Contest studentských kapel

Přijď podpořit nejlepší vysokoškolskou studentskou kapelu a dostaň ji na Pražský Majáles 2017!
Doraz 14. dubna do klubu Rock Café.

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pro vysokoškolské kapely (soutěž pro SŠ kapely najdete zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 studenty libovolné VŠ (či VOŠ / nastavby) a dosažený věk 18 let.

Uzávěrka nominací vysokoškolských kapel na Pražský Majáles 2017 je v neděli 26. března 23:59!

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám v pondělí 27. března, kdy také bude zahájeno vlastní on-line hlasování. Hlasování potrvá do neděle 2. dubna 23:59 a následně budou vyhlášeny výsledky. Tři nejlepší se zúčastní finálového živého hraní 14. dubna 2017 v klubu Rock Café. Z nich vzejde celkový vítěz soutěže na základě hlasování účastníků finálového večera a ten také zahraje na Majáles Open-Airu 29. dubna 2017.

 

Co získá tvá kapela?

Zahrajete si na Majáles-Open Airu

Budete hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář nebo proplacení cestovních nákladů!

Cena pro vítěznou kapelu

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - pivo na celý rok zdarma - vítěz obdrží rovných 730 kousků piva Březňák a dále pak finanční prémii 5.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely, ale jestli to samou radostí všechno spláchnete oslavou ... to už je na vás :).

Níže naleznete seznam kapel, které postupují do finálového večera 14. dubna v klubu Rock Café.

Pivní
partner
Hlavní partneři