Březňák Contest studentských kapel

Přijď podpořit nejlepší vysokoškolskou studentskou kapelu a dostaň ji na Pražský Majáles 2018
Doraz 4. dubna do klubu Rock Café

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pro vysokoškolské kapely (soutěž pro SŠ kapely najdete zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 studenty libovolné VŠ (či VOŠ/nastavby) a dosažený věk 18 let.

Soutěže se nemůže zúčastnit kapela, která se v předešlém roce umístila na 1. místě a zahrála si tak na Majáles Open Airu 2017.

Uzávěrka nominací vysokoškolských kapel na Pražský Majáles 2018 je ve čtvrtek 22. března 23:59!

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám v pátek 23. března, kdy také bude zahájeno vlastní on-line hlasování. Hlasování potrvá do středy 28. března 23:59 a následně budou vyhlášeny výsledky. Tři nejlepší se zúčastní finálového živého hraní 4. dubna 2018 v klubu Rock Café. Z nich vzejde celkový vítěz soutěže na základě hlasování účastníků finálového večera a ten také zahraje na Majáles Open Airu 28. dubna 2018.

 

Co získá tvá kapela?

Zahrajete si na Majáles Open Airu

Vítězná kapela bude hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové vítězné kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář a proplacení cestovních nákladů.

Cena pro vítěznou kapelu

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - finanční prémii 5.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely a 365 piv značky Březňák.

Níže naleznete seznam kapel, které postupují do finálového večera 4. dubna v klubu Rock Café.

Pivní
partner
Hlavní partneři