Nová krev

Přijď podpořit nejlepší středoškolskou studentskou kapelu a dostaň ji na Pražský Majáles 2020
DORAŽ 2. DUBNA DO RADLICKÉ KULTURNÍ SPORTOVNY

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pouze pro středoškolské kapely (soutěž pro VŠ kapely najdete zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 aktivními studenty libovolné SŠ.

Soutěže ve stejné kategorii (SŠ/VŠ) se nemůže zúčastnit kapela, která se v některém z předešlých ročnících umístila na 1. místě a zahrála si tak na Majáles Open Airu.

Uzávěrka nominací středoškolských kapel je 28. února v 23:59!

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám 3. března, kdy také bude zahájeno vlastní on-line hlasování. Hlasování potrvá do pondělí 9. března 23:59 a následně budou vyhlášeny výsledky. Tři nejlepší kapely se zúčastní finálového živého hraní 2. dubna 2020 v Radlické kulturní sportovně. Z nich vzejde celkový vítěz soutěže na základě hlasování účastníků finálového večera a ten také zahraje na Majáles Open Airu 25. dubna 2020.

 

Co získá tvá kapela?

Zahrajete si na Majáles Open Airu

Vítězná kapela bude hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové vítězné kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář a proplacení cestovních nákladů.

Cena pro vítěznou kapelu

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - finanční prémii 10.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely a zásobu energie od našich partnerů na celý rok.

Přihlášené kapely

Hlasování probíhá od 3.3.2020 12:00 do 9.3.2020 23:59

 

Postupujícími kapelami jsou: 

 

Hlavní partneři