Nová krev

Přihlas svou středoškolskou studentskou kapelu a dostaň ji na Pražský Majáles 2017!
Přihlašování končí v neděli 26. března v 23:59.

Pravidla

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pouze pro středoškolské kapely (soutěž pro VŠ kapely najdete zde). Chápeme, že můžete mít v kapele členy z různých škol (nebo i nestudenty), ale i přesto uveďte právě jednu školu jako mateřskou, kterou budete reprezentovat. Podmínkou účasti je kapela složená alespoň z 1/2 aktivními studenty libovolné SŠ.

Uzávěrka nominací středoškolských kapel na Pražský Majáles 2017 je v neděli 26. března v 23:59!

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám v pondělí 27. března, kdy také bude zahájeno vlastní on-line hlasování. Hlasování potrvá do neděle 2. dubna 23:59 a následně budou vyhlášeny výsledky. Tři nejlepší kapely se zúčastní finálového živého hraní 14. dubna 2017 v klubu Rock Café. Z nich vzejde celkový vítěz soutěže na základě hlasování účastníků finálového večera a ten také zahraje na Majáles Open-Airu 29. dubna 2017.

 

Co získá tvá kapela?

Zahrajete si na Majáles-Open Airu

Budete hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář nebo proplacení cestovních nákladů! 

Cena pro vítěznou kapelu

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - finanční prémii 10.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely, ale jestli to samou radostí všechno spláchnete oslavou ... to už je na vás :).

Přihláška

Kontaktní osoba (manažer, kapelník)PřílohyVšechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Pivní
partner
Hlavní partneři