Princ a Princezna

Princ Majálesu 2015

Historicky třetím Princem Majálesu byl zvolen:

Princezna Majálesu 2015

Historicky třetí Princeznou Majálesu byla zvolena:

Drazí studenti středních škol a gymnázií, letos již potřetí spouštíme projekt Prince a Princezny Pražského Majálesu. Chceme Vás, studenty ze středních škol a gymnázií, více zapojit do dění kolem Majálesu. Princ a Princezna Majálesu je obdobou volby Krále a Miss Majálesu, což je akce výhradně pro VŠ. Jedná se již o třetí ročník tohoto projektu, ale již ročník první a druhý výrazně předčil naše očekávání a ukázal nám, jaký je ve Vás potenciál.

Hlasování

Po registraci a nezbytné kontrolní autorizaci, umístíme zde na stránkách Majálesu profily všech přihlášených kandidátů na Prince Majálesu. O postupujících do semifinálového večera rozhodne hlasování, které bude spuštěno ve středu 18. března 2015 ve 12 hodin a ukončeno v pátek 28. března v 22:00. Prvních 5 kandidátů s nejvyšším počtem hlasů postupuje do Semifinálového večera.

Semifinálový večer

Již zde párkrát padl pojem semifinálový večer. Co to tedy vlastně je?

Na počest semifinalistů, kteří vzejdou z hlasování, bude uspořádaná párty. Na tuto párty automaticky postupuje 5 kandidátů s nejvyšším počtem hlasů. Zde se všechny dosud získané hlasy anulují a na párty se bude od nuly bojovat o účast ve finále, které proběhne na samotném Majálesu v Letňanech. Párty se bude konat v pátek 3. dubna v  P.M. clubu, v Trojické ulici, a všechny podrobnosti k ní nalezneš na facebookovém eventu.

Pravidla

Všichni kandidáti musí být starší 15 let a musí být studenty střední školy nebo gymnázia. Z každé střední školy nebo gymnázia může do semifinálového večera postoupit pouze jeden kandidát na Prince Majálesu. Další povinnosti se odvíjejí od případného úspěchu v základním kole. Účastník postupující do semifinálového večera je povinen zúčastnit se párty v P.M. clubu. Postupující ze semifinálového večera jsou povinni zúčastnit se finále na Majálesu.

Hlasování končí v pátek 28. března ve 22:00.

Všechna práva vyhrazena.

Excelentní
partner
Hlavní partneři