Princ a Princezna

Letos již počtvrté spouštíme projekt Princ a Princezna Pražského Majálesu, který je určen pro studenty pražských středních škol a gymnázií. Projekt je obdobou volby Krále a Miss Pražského Majálesu, který je však určen výhradně studentům vysokých škol. Jak už z názvu vyplývá, studenti středních škol si volí ze svých řad Prince a Princeznu.

Hlasování

Po ukončení registrací budou umístěny zde na webové stránky Majálesu profily s fotografiemi všech přihlášených kandidátů a kandidátek na Prince a Princeznu Pražského Majálesu 2016. Pro tyto kandidáty bude v pondělí 28. března 2016 ve 20:00 hod spuštěno internetové hlasování.

Hlasování bude následně ukončeno v pátek 1. dubna 2016 ve 20:00 hod.

Z internetového hlasování postoupí prvních 5 kandidátů a 5 kandidátek s nejvyšším počtem hlasů do semifinálového kola. Kdo do semifinálového kola postoupí můžeš svým hlasem ovlivnit právě ty. Ze semifinálového kola dále vzejdou 3 finalisti a 3 finalistky, kteří se o titul prince a princezny utkají již přímo na Majálesovém festivalu v Letňanech dne 29. dubna 2016.

Semifinálový večer

Na počest 5 semifinalistů a 5 semifinalistek, kteří postoupí z internetového hlasování je uspořádán semifinálový večer. Semifinálový večer se uskuteční v pátek 8. dubna 2016 od 18:30 hod, v pražském P.M. clubu, v Trojické ulici. Celou akcí provází známí youtubeři Gabrielle Hecl a Kovy.

Přijď podpořit kandidáty na prince a princeznu Pražského Majáles 2016, zasoutěžit si o skvělé ceny, ale zároveň se i setkat s youtubery a užít si skvělou zábavu. Kapacita akce je omezená.

Více informací nalezneš na facebookovém eventu.

Pravidla soutěže

Všichni kandidáti musí být starší 15 let a být studenty střední školy nebo gymnázia. Z každé střední školy nebo gymnázia může do semifinálového kola postoupit pouze jeden kandidát. Další povinnosti se odvíjejí od případného úspěchu v internetovém hlasování. Kandidát, který postoupí z tohoto hlasování je povinen se zúčastnit semifinálového večera. A v případě postupu ze semifinálového kola je povinen se zúčastnit i finále přímo na Majálesu.

Semifinalisté a finalisté vyhrají hodnotné ceny od našich partnerů, mohou se těšit například na:

  • tablet

  • poukaz na paintball od Paintball Prague.cz

  • certifikát na jazykový kurz od jazykové školy Tutor

  • vstupenky do pražských divadel

  • nabitou kartičku do studentský kaváren

  • a mnoho dalšího

Všechna práva vyhrazena.

Princ Majálesu 2016

Níže naleznete seznam kandidátů na Prince Majálesu v letošním roce

Pivní
partner
Hlavní partneři