O projektu

Hlasuj pro svého kandidáta a podpoř ho v jeho cestě za slávou!
Hlasování končí ve středu 22. března v 20:00.

Letos již popáté spouštíme projekt Princ a Princezna Pražského Majálesu, který je určen pro studenty pražských středních škol a gymnázií. Projekt je obdobou volby Krále a Miss Pražského Majálesu, který je však určen výhradně studentům vysokých škol. Jak už z názvu vyplývá, studenti středních škol si volí ze svých řad Prince a Princeznu.

Hlasování

Po ukončení registrací budou umístěny zde na webové stránky Majálesu profily s fotografiemi všech přihlášených kandidátů a kandidátek na Prince a Princeznu Pražského Majálesu 2017. Pro tyto kandidáty bude ve čtvrtek 16. března 2017 během dne spuštěno internetové hlasování.

Hlasování bude následně ukončeno ve středu 22. března 2017 ve 20:00 hod.

Z internetového hlasování postoupí prvních 5 kandidátů a 5 kandidátek s nejvyšším počtem hlasů do semifinálového kola. Kdo do semifinálového kola postoupí, můžeš svým hlasem ovlivnit právě ty. Ze semifinálového kola dále vzejdou 3 finalisti a 3 finalistky, kteří se o titul Prince a Princezny utkají již přímo na Majálesovém festivalu v Letňanech dne 29. dubna 2017.

Semifinálový večer

Na počest 5 semifinalistů a 5 semifinalistek, kteří postoupí z internetového hlasování je uspořádán semifinálový večer. Semifinálový večer se uskuteční v sobotu 1. dubna 2017 od 18:30 hod, v pražském Theatro music clubu.

Přijď podpořit kandidáty a kandidátky na tuto velkolepou party, zasoutěžit si o zajímavé ceny a užít si spoustu zábavy.

Více informací nalezneš na facebookovém eventu.

Pravidla soutěže

Všichni kandidáti musí být starší 15 let a být studenty střední školy nebo gymnázia. Z každé střední školy nebo gymnázia může do semifinálového kola postoupit pouze jeden kandidát. Další povinnosti se odvíjejí od případného úspěchu v internetovém hlasování. Kandidát, který postoupí z tohoto hlasování je povinen se zúčastnit semifinálového večera. A v případě postupu ze semifinálového kola je povinen se zúčastnit i finále přímo na Majálesu.

Semifinalisté a finalisté vyhrají hodnotné ceny od našich partnerů, mohou se těšit například na:

  • tablet

  • oblečení od Hometownlabel a Le Fakap

  • poukaz na jazykový kurz od jazykové školy Jipka

  • poukázky od Sportcentra Step a agentury Tapaza

  • poukaz na paintball od HraBarev

  • donuty od Mr. Donut

Pivní
partner
Hlavní partneři