Organizační průvodce k Pražskému Majálesu 2015

Projděte si prosím všechny pokyny, ať si můžete užít Majáles v plné parádě.

Letošní Majáles bude možná největší v historii. Přečtěte si našeho průvodce, abyste si z něj odnesli maximum pozitivních zážítků.

Stáhni si appku do mobilu

Díky aplikaci budeš mít vždy po ruce jak mapu, tak i celý program na přehledné časové ose. Zaktualizuj si ji ještě před příchodem na akci - vypni a zapni aplikaci - budeš tak mít v ruce nejaktuálnější informace. Nezapomeň, že na místě nemusí být vůbec signál, přestože máme od operátorů slíbené posílení.

Appka pro android Appka pro IOS

Průvod začíná v 11:00 na ul. Vodičkova

Sraz u Májky na rohu ul. Vodičkova a Jungmannova. Centrem města potom dojdeme až do Holešovic, kde se nalodíme na metro a dokončíme tuto již legendární cestu na Majáles. (více na stránce programu)

Doprava na Majáles

Centrální dopravní prostředek je METRO - trasa C, konečná LETŇANY. Odtud je brána Majálesu už jen pár set metrů. Venkovní program končí ve 23:15 proto, abyste pohodlně stihli také cestu metrem zpět. Přímo areál nenabízí žádné parkovací plochy, poblíž je P+R Letňany a případně plochy u obchodních center.

Nechceš metrem? UBER tě odveze.

Stáhněte si mobilní aplikaci Uber, zadejte promokód MAJALES a získáte 400 Kč slevu na první jízdu!

E-tickety

Vstupenky si přineste buď vytištěné, nebo jako obrázek v mobilu - dejte ale dobrý pozor na jednu maličkost - s vybitým telefonem jste bez vstupenky a nemohli bychom vás vpustit ... Vstup pro majitele e-ticketů je v levé části bran

Úschovna bude!

Hned po pravé straně za vstupem je velká úschovna - využívejte dle libosti.

eXcelentní náramek, který po Majálesu proměníš v tekuté zlato

Při vstupu kromě ID pásky Majálesové získá každý eXcelentní pásku. S ní pak ve vybraných hospodách uvedených na pásce získáš po skončení Majálesu při nákupu eXcelentního piva jedno zdarma (tzn. 1+1).

Tisíceré přání Tomáše Kluse

Na vstupu také každý dostane lísteček pro napsání libovolného přání. Přání jsou vysbírávány na stánku s merchandise Tomáše Kluse (levé křídlo eXcelent stage) a zde je kdyžtak dostatek propisek a tužek, pokud sebou nemáte. Přáníčka se sbírají na stánku do 19:30, pak se hromadně odebéřou do produkce a tam s nimi bude v průběhu vystoupení Tomáše Kluse řádně naloženo. Bude to největší festivalová distribuce přání, co dosud Česko zažilo. Přejte jiným a bude vám přáno!

Hokej ČR-Švédsko

Díky skvělé podpoře partnerů - agentury BPA a České televize - budeme živě přenášet hokejový zápas Česko - Švédsko na vyhrazené LED obrazovce, kterou najdete ve Studentském městečku.

Majálesová trička pro 2015

Máme nová trička - jaro, slunce, tráva a noha v ní - to je podle nás Majáles :) Seženete na našich merchandise stáncích.

Časový harmonogram a co mohu a nemohu do areálu?

Najdeš na stránce programu.

Generální
partner
Hlavní partneři