Jsme zpátky!

Pražský Majáles se vrací po vynucené dvouleté odmlce v plné síle!

KONEČNĚ!!!

Milovaný Pražský Majáles bude v tradičním jarním termínu! Je to sotva pár dní, co vláda potvrdila ukončení veškerých kapacitních omezení od března 2022 a my s radostí můžeme potvrdit, že se letošní Pražský Majáles 23. dubna 2022 uskuteční!

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY NA ROČNÍK 2020 A 2021 ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI BEZ NUTNOSTI VÝMĚNY!

Budou to 3 roky od posledního Majálesu (duben 2019). Tehdejší první zákaz pořádání hromadných akcí nás potkal několik dní před stavbou areálu a tedy vyvrcholením oslav. Celý rok práce a příprav v ... pak přesuny na podzim, další jaro ... a dokonalá nejistota až do nedávných dnů.

Celé to odbobí různě zasáhlo a proměnilo životy podstatné většiny z nás. Mnozí z těch, kteří kandidovali na krále a královnu už mají studia ukončená :) a stejně tak někteří členové týmu se museli začít věnovat jiným aktivitám, nebo jednoduše ze studentských let odrostli. 

To podstatné jádro ale zůstalo a my nyní povoláváme všechny příznivce, aby se podle možností a chuti zapojili do týmu a připravili s námi tento "novodobý" ročník, aby ho s námi vyladili k maximální spokojenosti všech a Majáles pokračoval v tradici nejoblíbenějšího jarního festivalu.

CO SE BUDE DÍT?

Nyní se plně věnujeme obnovováním spoluprací s různými studentskými spolky, aktivitami ale i partnery, kteří budou mít zájem letošní Majáles podpořit. Majáles je studentský festival a studentské město s prezentací a zónami spolků a unií je jeho pravým srdcem. Budeme s potěšením hledat možnosti spolupráce s každým, kdo o to projeví zájem.

Do 15. března zahájíme předprodej na letošní ročník. Množství vstupenek také bude k dispozici přes naše majálesové agenty! U agentů a také v kamenných předprodejích narazíte na vstupenky, které byly vytištěny pro rok 2020 (tedy s jiným datem) - tyto ale zůstávají platné i pro tento ročník

Na novém webu, kde se právě nacházíte, jsme už odhalili většinu hudebního programu pro letošní open-air. Chtěli jsme opět přinést bezkonkurenční program (za bezkonkurenční cenu) ... a to se podařilo perfektně! Není jiný festival, který by se byť jen přibližoval síle programu za takto dostupných podmínek.

Socializace, setkávání a radosti je třeba i v dobách neveselých ... a tak vás srdečně zveme, abyste na čas odhodili starosti a přišli si užít tento jedinečný studentský svátek. 

Chceme vám poděkovat za obrovskou trpělivost, která bude nyní odměněná skvělým Majálesem!

Těšíme se na Vás!

Tým Majáles

Hlavní partneři