Průvodce hlavním dnem oslav Pražského Majálesu 2019

Náš hlavní komunikační kanál je Instagram!

Přidej si nás na instagramu: www.instagram.com/majalespraha a sleduj nejnovější zprávy vč. soutěží a reportů ze zákulisí. Tady jsme nonstop a nejrychleji odpovíme vaše dotazy!

1) Počasí

Předpovědi se výrazně vylepšily a nyní očekáváme v průběhu dne max. malou jarní přeháňku, po zbytek dne by mělo být polojasno a cca 18 st. Celsia. Přestože má trochu zapršet v noci z pátku na sobotu, tak to nyní nevypadá, že by to mělo výrazný vliv na areál a tedy nutnost např. holinek nebo deštníků.

 

2) Doprava

Vřele doporučujeme všem návštěvníkům využít městskou hromadnou dopravu – ideálně METRO C – konečná zastávka LETŇANY. Můžete využít třeba i taxi přes číslo 734 345 678. Pouze taxíky této společnosti Vás můžou hodit až ke vstupu PVA Letňany. Stejně tak až budete chtít domů.

Perimetr kolem PVA Letňany je dopravně uzavřen Policií ČR z důvodu hrozícího kolapsu dopravy a také zajištění vjezdu místních občanů. Auta je možné parkovat v P+R.  Venkovní program na pódiích končí ve 23:15 tak, aby jste pohodlně stihli poslední metro zpět do centra. Poté je zajištěna posilová doprava autobusy.

 

3) Majálesový průvod

Sraz je v 9:15 na nároží ulic Vodičkova a Jungmannova, vyrážíme v 9:35! Přijď podpořit družiny, bude supr atmosféra. :) Těšit se můžete na kapely Jelen, Mirai, Mydy Rabycad a Marek Ztracený.

 

4) S čím MOHU a NEMOHU do areálu:

Co NEMOHU do areálu:

- psi a jakákoliv jiná zvířata
- jakékoliv nelegální drogy
- vodní dýmky
- jakékoliv zbraně
- ostatní nebezpečné předměty

Konkrétní povolení může upravit pořadatelská služba, kterou je vždy nutné uposlechnout, jakkoliv by se její pokyny rozcházely s těmito informacemi (může nastat změna vzhledem k náhlé situaci).

 

Co MOHU do areálu:

- malou svačinu (1 bageta apod.)
- NEALKO pití v plastové láhvi do objemu 0,75 / osobu (není možné kumulovat ve stylu "jdeme dva, tak chceme 1,5 litrovou láhev)
- fotoaparáty - amatérské i profesionální zrcadlovky
- děti, pokud jsem jejich rodič a budu po celou dobu s nimi (v areálu není hlídání dětí ...), děti do 12ti let včetně mají vstup zdarma za nezbytného doprovodu rodičů

Bezpečnostní služba má právo kontrolovat vaše tašky / zavazadla, stejně tak obsah lahví, které chcete vnést do areálu.

 

5) Aplikace do telefonu

Stáhni si pro své Apple a Android přístoje praktickou appku „Majáles 2019“ (by Ackee). V Play marketech je již dostupná a v Appstorech v průběhu pátku 26.4.

iOS: https://itunes.apple.com/cz/app/majáles-2018/id1226416015?mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.ackee.a4f.majales&hl=cs

  

Časový harmonogram a vše k programu najdeš zde:
www.praha.majales.cz/program/  

Přidej si nás na Instagramu a sleduj online zpravodajství i z backstage!
www.instagram.com/majalespraha

Majálesový průvod:
www.praha.majales.cz/pruvod/

Hastagy:
#majalespraha
#majales2019

 

Ztráty a nálezy vystavujeme na web www.praha.majales.cz cca 3 dny po skončení akce. Prosím, trpělivě sledujte, pokud se vám něco ztratí. Naopak napište na info@majales.cz, pokud něco najdete! Díky!

 

Děkujeme za pozornost a a přejeme Ti co nejlepší zážitky!

 

Tým Majáles

Generální
partner
Hlavní partneři