Muchános Rokéros

Polac na Majáles

Adam Muška - NOVÝ
Univerzita: 

Policejní akademie České republiky v Praze

Ročník: 

I. 

Obor: 

Bezpečnostně právní studie

Jmenuji se Adam, je mi 21 let a pocházím z Třebíče na Vysočině. Studoval jsem VPŠ a SPŠ MV v Holešově, o práci policisty jsem snil už od dětství, momentálně pokračuji studiem bakalářského Bezpečnostně právního oboru na Policejní akademii v Praze. Mezi mé záliby patří zejména práce v garáži, airbrush a motorky, tomuto koníčku věnuji také nejvíce času, ale ve volném čase taky rád maluji a plavu. Poslouchám zejména hudbu žánru rock a metal a jeho podžánry, ale nebráním se čemukoliv novému, co se mi zalíbí.

Jak se připravuješ na Královský program a souboj mezi svými rivaly? 

Rád improvizuji, přiznám se, že se nijak zvlášť nepřipravuju, ale do reprezentace naší akademie se snažím dát vše. Popravdě je těžké vnímat je jako rivaly, beru to jako přátelské klání, což ale neznamená, že se nepokusím zvítězit

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2020?

Chtěl bych se zase dostat mezi lidi, od základní školy jsem rád moderoval různé akce, ale po střední škole a neúspěšných prvních přijímacích zkouškách jsem byl nucen najít si práci a vůči okolí jsem se dost uzavřel. Rád bych se touto cestou zase otevřel a zase byl rád mezi lidmi.

Co očekáváš od své kandidatury na Krále Pražského Majálesu?

Rád bych, aby se dělo to, co doteď, poznal jsem spoustu skvělých lidí včetně ostatních kandidátů. Očekávám, že se náš kolektiv více utuží a já najdu zase svoje sebevědomí, také se těším na další disciplíny.

Jaká by měla podle tebe být správná Královna Pražského Majálesu?

Sebevědomá a vtipná. Měla by umět vystoupit před dav lidí, a přesto zachovat chladnou hlavu i když je to občas těžké, nicméně by měla být i skromná a upřímná, protože tyto vlastnosti už jsou spíše vzácností

 

Královský projekt:

Studentské slevy s kartou ISIC na služby Multisport

Multisport nabízí slevové karty pro celorepublikovou síť volnočasových, sportovních a relaxačních aktivit. Včetně slev na fitness a zdravou výživu, sportovní oblečení a sportovní vybavení.

Ovšem tato služba je prozatím dostupná pouze pro zaměstnance firem. Veškeré okolnosti přitom svědčí o tom, že tato služba by mohla být v hojném počtu využívána především studenty, a to za využití slevové karty ISIC.

Trendem posledních let je zlepšování podmínek pro rozvoj mladých lidí v oblasti trávení volného času. Město Praha buduje nová sportoviště a snaží se podporovat i ostatní projekty, které zahrnují slevy pro studenty do sportovních center. 

Ovšem služba Multisport nabízí nejen lokální využití v Praze, má i využití celorepublikové. Ve své nabídce uplatnění má více než 2 600 center na území ČR.

Pokud budu zvolen králem, chtěl bych umožnit studentům využití služeb Multisportu za použití slevových karet ISIC.

Hlasování ukončeno

Fotoreportáž

Polac - skupina 2020/1
Polac - skupina 2020/2
Polac - skupina 2020/3
Polac - skupina 2020/4
Polac - skupina 2020/5
Hlavní partneři