Benjamín Parsley I. svého jména, za bouře zrozený, pán klubů a barů

Studenti na Majáles

Benjamín Petržela - NOVÝ
Univerzita: 

Česká zemědělská univerzita v Praze

Ročník: 

I. 

Fakulta: 

Fakulta lesnická a dřevařská

Mám 20 let a jsem studentem České zemědělské univerzity v Praze. Mezi mé záliby patří v první řadě cestování, ať už výlety plánované nebo ty spontánní. Díky středoškolskému studentskému projektu jsem měl možnost navštívit EXPO Science International v Brazílii Rád trávím čas se svými přáteli. K mým koníčkům patří také rekreační sporty jako například turistika, cyklistika, badminton nebo baseball. Ve volném čase také rád čtu, sleduji filmy nebo si zahraji na klavír. Pocházím z Moravy, takže mi víno a zábava nejsou cizí. Mám také smysl pro humor a miluji nové výzvy.

Jak se připravuješ na Královský program a souboj mezi svými rivaly? 

Do přípravy je třeba dát srdíčko a na stagi to chce zase štěstíčko. Především je důležité dát dohromady skvělou partu lidí se kterými si celý Majáles užijeme. Nesmí se podcenit ani teambuildingy a příprava jater… Co se týče rivality, ANO, jdeme soutěžit, ale zároveň si chceme všichni užít nezapomenutelnou atmosféru Pražského Majálesu. Takže za mě dobrá parta a dobrá párty!

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2020?

Jako malý jsem chtěl být kosmonautem a vyletět vysoko ke hvězdám. Když jsem byl starší, chtěl jsem být slavným zpěvákem. A teď jsem tady a stojím tváří v tvář jedinečné výzvě, které se říká Pražský Majáles, tak proč si neuskutečnit své dětské sny, a navíc dostat jedinečnou příležitost realizovat náš projekt!

Co očekáváš od své kandidatury na Krále Pražského Majálesu?

Dvěma slovy. Nezapomenutelný zážitek. Lidé kolem Majálesu jsou neuvěřitelně energičtí a inspirativní a je pro mě poctou, že můžu být na této akci s nimi a v centru dění. Majáles je změť nabitého programu, nezapomenutelných akcí a nových výzev. Pro mě, jako kandidáta na krále této neuvěřitelné show, je to prostor pro načerpání nových zkušeností, jedinečných zážitků a uskutečnění našeho projektu.

Jaká by měla podle tebe být správná Královna Pražského Majálesu?

Krása. S královnou se odjakživa pojí krása. Co to ale znamená v dnešním světě? Podle mě je to souhrn krásných vlastností, které by měla královna mít. Je to krásná cílevědomost, aby si šla za tím, co opravdu chce. Krásná empatie, se kterou umí naslouchat ostatním. Krásná odvaha, aby se nebála přijímat nové výzvy. A především krása v elánu, se kterým si chce Majáles užít, jak se říká, s plynem na podlaze!  

 

Královský projekt:

ReStart Economy

Téma: obnovení zájmu o sektor služeb, podpora malých podniků a start-upových firem

Popis projektu: Propagace dotčených podniků a firem ve studentském prostředí za účelem rozšíření povědomí o službách a produktech daného subjektu. Podpora při zajištění potřebného personálu pro chod těchto podniků. Pořádání studentských akcí za účelem získání finanční podpory pro malé podniky s omezenou produkcí v důsledku mimořádného ekonomického propadu. Zajištění mediální vizibility, výpomoc s propagací a marketingem. Zajištění dobrovolnické pomoci při obnovení provozu a ReStaru podniku. Spoluúčast na promotérských akcích znovuobnovených firem. Zapojení se do sféry Start-upových projektů ve studentském prostředí.

Cíl projektu: Cílem projektu je podpořit malé firmy a podniky a studentské Start-upové projekty za účelem nabytí konkurenceschopnosti v mimořádné ekonomicko-hospodářské situaci.

Hlasování ukončeno

Fotoreportáž

Studenti - skupina 2020/1
Studenti - skupina 2020/2
Studenti - skupina 2020/3
Studenti - skupina 2020/4
Studenti - skupina 2020/5
Hlavní partneři