Duda Baracuda

Za MiA na Majáles!

med-kral-uk
Abych byl upřímný, nejvíce se těším, až budu se svou družinou stát na hlavním podiu a společně s vámi – diváky – si užijeme tu nejlepší show.
Představ se nám ...

Vojta, kluk z Berouna žijící v Praze kvůli studiu na Univerzitě Karlově, konkrétně na fakultě tělovýchovy a sportu. Sportovec tělem i duší, vždy dobře naladěný. Kluk, který je pro každou zábavu nebo výzvu. Těší mě, Vojta. 

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2022?

Jedním z důvodů, proč kandiduji je zapsání se do historie Pražského Majálesu, coby jeden z králů. Ale především chci zažít nezapomenutelné zážitky se svou družinou tvořenou těmi nejvěrnějšími druhy a poznat nové přátele. 

Na co se na Majálesu nejvíc těšíš?

Abych byl upřímný, nejvíce se těším, až budu se svou družinou stát na hlavním podiu a společně s vámi – diváky – si užijeme tu nejlepší show. Nepochybuji totiž o tom, že se je na co těšit! 

Proč je tvoje alma mater nejlepší?

Která univerzita je nejlepší asi všichni víme. A pro ty méně chápavé, je to Karlovka! Proč? Pokud si správně pamatuji z dějepisu, tak Karel IV. chtěl, aby na jeho školu chodili jen ti největší frajeři a učila tam ta největší elita. To vše a jistě ještě mnohem více se dozajista splnilo a přetrvává dodnes. Tudíž moje srdce tíhne samozřejmě k červené, a proto kandiduji za spolek studentů MiA Univerzity Karlovy. A pokud nevěříš, přijď se o tom přesvědčit na vlastní oči již v sobotu 23.4. do Letňan. Peace out bbies!!

Rád bych tě pozval na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Prahou v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Startujeme v sobotu 23. dubna v 9:30 z nároží ulic Vodičkova a Jungmannova v centru Prahy a končíme na Strossmeyerově náměstí v Holešovicích, kde přesedáme na metro a dorazíme do cíle: na open-air v Letňanech!

Podpoř MiA na Majáles

Kup si vstupenku na naši microsite a podpoř tím aktivity družiny krále Majáles a prezentaci našich spolků na Open-air festivalu.

MiA na Majáles

footer-ukacko

Hlavní partneři