Václav I. The Little zvaný Sosy

UK na Majáles

Václav Šilhavý - NOVÝ
Univerzita: 

Univerzita Karlova

Ročník: 

II.

Fakulta: 

Fakulta tělesné výchovy a sportu 

Jsem král Václav the Little, zvaný Sosy. Už 21 let kráčím po světě a získávám zkušenosti, zážitky a přátele ze všech koutů světa. Všech 7 rytířských ctností jsem ovládal v brzkém věku, tak jsem se rozhodl připojit k tomu kopání do míče (prý se tomu říká fotbal). 

Abych se dokázal postarat o finance v královské pokladně, byl jsem nucen vystudovat ekonomický obor. Ačkoli můj osud byl nejasný, bylo mi dopřáno zkusit studium na škole, kterou založil můj prapraprapraprapraprapraděd Karel IV. Tam se věnuji především sportovnímu odvětví.

Jak se připravuješ na Královský program a souboj mezi svými rivaly? 

Za mě je důležité si vybrat správné a spolehlivé lidi do mé královské družiny. To je první věc, kterou jsem začal řešit. Každý z nich musí přispět něčím, čím bude nápomocen v souboji proti ostatním. Dohromady musí vzniknout silný a odhodlaný tým s chutí vyhrávat.

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2020?

Je to jedinečná šance, která už se nebude pro mne opakovat, jelikož příští rok už kandidovat nebudu moci. Takže už jen to je motivací se jím stát.

Co očekáváš od své kandidatury na Krále Pražského Majálesu?

Především spoustu skvělých zážitků, jak s mými přáteli, tak i s novými. Jsem přesvědčen, že naváži nová přátelství. Určitě nastane v určitých momentech nervozita a tréma při vystupování, což budu muset zvládnout a naučit se s tím pracovat.

Jaká by měla podle tebe být správná Královna Pražského Majálesu?

Odhodlaná, sebejistá, soutěživá a u toho všeho být stále na úrovni s půvabem královny.

 

Královský projekt:

STUDENTSKÉ SPORTOVNÍ HRY 

V květnu bychom rádi uspořádali Studentské sportovní hry. Jednotlivé sporty by měly svou "pouliční" podobu, což je zábavné jak pro zúčastněné, tak pro diváky. Chtěli bychom oslovit firmu Decathlon, abychom tyto hry mohly uspořádat pod jejich záštitou, což by bylo výhodné pro obě strany. A co se týče dobrého jídla a pití, tak ani to by zde nechybělo. Myslíme si, že sportovce nemáme pouze u nás na FTVS, a tak bychom tímto zároveň chtěli vyzvat všechny ostatní studenty, aby přišli a zabojovali o titul vítěze sportovních her pro svou univerzitu. 

Místo konání: Zatím nevíme :D

Disciplíny:

  1. Streetball 
  2. Florbal 
  3. Street Football 
  4. Teqball
  5. Beach volejbal
  6. Badminton
  7. Pétanque

Kategorie:

  • Muži
  • Ženy
  • Mix (soutěží s Muži) 
Hlasování ukončeno

Fotoreportáž

UK - skupina 2020/1
UK - skupina 2020/2
UK - skupina 2020/3
Hlavní partneři