Velekníže Vítek Veliký

Studenti na Majáles

snm-kralčt.jpg

Jmenuji se Vítek, je mi 21 let a jsem studentem České zemědělské univerzity, kde studuji provozně ekonomickou fakultu. Již 17 let hraji fotbal na profesionální úrovni a stále je to náplň mého života. Na fotbale vždycky zapomenu na všechny problémy, a proto nemám víceméně nikdy špatnou náladu a jsem stále pozitivně naladěn. Mezi mé další koníčky patří posledním rokem posilovna, do které se snažím docházet skoro každý den. Mimo jiné se také zajímám o módu a zvířata. V současné době pracuji na základní škole v Letňanech, kde vykonávám pozici asistenta učitele. Občas si take odskočím do společnosti Innogy, kde píši články na firemní intraweb.

Královský program:
  • Levnější alkohol na ISIC
  • Výstavba genderově neutrálních záchodů na univerzitách
  • Služební vůz od školy, odvíjející se od počtu již odstudovaných let na univerzitě (např. pro prváky tažná mula/kůň)
  • Více zásuvek rozmístěných souměrně po celém prostoru univerzit
  • Výuka obrany proti černé magii
Něco málo o sobě?

Kulatej nesmysl. Dalo by se říct, že mě tenhle výraz provází celej život, doslova od kolébky. Byl jsem totiž fakt tlustý dítě. Kulaťoučký a roztomiloučký, co se naučilo říkat „R“ a „L“ asi až ve třetí třídě. Ale víte co? Vyrostl jsem z toho. Už kulatej nesmysl nejsem, už ho jenom honím po hřišti. Díky fotbalu, kterej hraju na překvapivě solidní úrovni (i když jsem měl dřív předpoklady spíš na dětský sumo) je mi dobře. A místo špíčků se mi na těle rýsujou svaly jako diamant. Nepřeháním, kdyby někdo potřeboval bradavkama proříznout sklo nebo něco vyrýt do oceli, nestyďte se mi zavolat.

Proč by ses chtěl stát králem Majálesu 2019?

Moudří říkají, že vladař tu je proto, aby sloužil svým poddaným. Já s tím nesouhlasím. Naopak věřím, že poddaní tu jsou proto, aby sloužili vladaři, a přesně proto se chci stát králem Majálesu. Jediné, po čem toužím, je neomezená moc. Pokud zvítězím, zavedu nemilosrdnou tyranii nad pražským studenstvem.

Na co se těšíš nejvíce ve studentském měsíci Pražského Majálesu 2019?

nA spoLupráci s KOlektivem, HrOzně moc zábavy a nové Lidi

Co bys chtěl jako Král Majálesu a zástupce studentů v Praze změnit?

A teď chvíli vážně. Na našich skvělých pražských univerzitách chce pochopitelně studovat spousta nadšených mladých lidí, ale ošemetná situace s bydlením jim to moc neusnadňuje. Pokud bych mohl lobbovat za jednu velkou změnu, bylo by to navýšení kolejních kapacit a vyšší příspěvky na bydlení.

 

Hlasování ukončeno

Fotoreportáž

snm kral 3.jpg
snm 1.jpg
snm 2.jpg
snm kral.jpg
SNM KRÁL.jpg
zu_gif-1.gif
Generální
partner
Hlavní partneři