Anežka Huňáčková

Studenti na Majáles

Anežka Huňáčková - NOVÝ
Univerzita: 

Česká zemědělská univerzita v Praze

Ročník: 

I.

Fakulta: 

Provozně ekonomická fakulta

Ahojky, jsem Anežka a studuji Českou zemědělskou univerzitu v Praze. Konkrétně obor Podnikání a administrativa na Provozně ekonomické fakultě. Jsem hodně aktivní člověk, který se nerad nudí. Ráda sportuji, cestuji, peču a především trávím čas se svými kamarády a rodinou.  Baví mě zkoušet nové věci, ať jsou jakkoliv bláznivé. Jsem hodně společenská a ráda se seznamuji s novými lidmi.

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2020?

Myslím, že Majáles je ideální příležitost na to získat nové kontakty, zkušenosti a především zážitky. Chtěla bych také podpořit svoji univerzitu a dokázat, že hnojárna umí víc než jen dobře pít. Zároveň je to skvělá příležitost, jak překonat sám sebe.

Co očekáváš od své kandidatury na Královnu Pražského Majálesu?

 Atmosféra Majálesu je neuvěřitelná a já se nemůžu dočkat, až se bude tento festival konat. Očekávám nejen spoustu zábavy a nových zkušeností, ale také otevření nových možností. Co se týče kandidatury, jsem velmi soutěživá a nerada prohrávám. Těším se, až spojíme síly a společně se svou družinou uděláme vše pro to, abychom získali své univerzitě vítězství.

Jaký by podle tebe měl být správný Král Pražského Majálesu? 

Určitě člověk, který se nebojí zkoušet nové věci a je společenský. Někdo, kdo je pro každou zábavu a umí žít ve dne i v noci! Král by měl rozumět svému lidu a jít mu příkladem. Je však důležité, aby věděl, kde se nachází hranice mezi zábavou a královskými povinnostmi.

Řekneš nám na sebe nějákou zajímavost?

Jsem vášnivý sběratel kaktusů, ne však pěstitel, takže mi nikdy nevydrží déle jak 3 měsíce. Každopádně větší radost než růže mi udělá právě kaktus.

Hlasování ukončeno

Fotoreportáž

Studenti - skupina 2020/1
Studenti - skupina 2020/2
Studenti - skupina 2020/3
Studenti - skupina 2020/5
Hlavní partneři