Barboreta I.

Za MiA na Majáles

med-kralovna-uk2
Majáles bude nezapomenutelný zážitek a společně se svou družinou a Vámi si to užijeme na 110 %!

Ráda bych tě pozvala na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Prahou v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Startujeme v sobotu 23. dubna v 9:30 z nároží ulic Vodičkova a Jungmannova v centru Prahy a končíme na Strossmeyerově náměstí v Holešovicích, kde přesedáme na metro a dorazíme do cíle: na open-air v Letňanech!

Představ se nám ...

Zdraví tě Barboreta I. - původem z Liberce, nyní žijící v Praze, kam ji kroky zavedly za studiem na Univerzitu Karlovu, konkrétně na Fakultu tělovýchovy a sportu, čímž si splnila takový svůj malý sen. Královna milující sporty, ale i pivo a parket, kterou když potkáte, tak jedině s úsměvem na tváři!

Proš se chceš stát královnou Pražského Majálesu?

Holka, která je pro každou srandu, a proto i kandiduje za spolek MiA UK. Asi ani neumím říci, na co konkrétně se nejvíce těším, jelikož věřím, že celý letošní Majáles bude nezapomenutelný zážitek a společně se svou družinou a Vámi si to užijeme na 110 %! Tak kupuj lístky a v sobotu 23. 4. se vidíme v pražských Letňanech, kde odpálíme tu nejlepší akci letošního jara!!!

Proč je tvá alma mater nejlepší?

Ukáčko je jednička!

Podpoř MiA na Majáles

Kup si vstupenku na naši microsite a podpoř tím aktivity družiny krále Majáles a prezentaci našich spolků na Open-air festivalu.

MiA na Majáles

footer-ukacko

Hlavní partneři