Ester Kabelová

UK na Majáles

Ester Kabelová - NOVÝ
Univerzita: 

Univerzita Karlova

Ročník: 

II.

Fakulta: 

Filozofická fakulta

Byl teplý večer a k tomu Máj, já jsem přišla na svět a už od té doby uplynulo 21 let. A pokud bych se Vám měla představit pouze jedním slovem, jsem jako seriál, akční, dramatická, bláznivá, plná dobrodružství, a i když byste mě někdy chtěli vypnout, nejde to, radši mě dokoukáte. Uvnitř mě se skrývají dvě mé já, jedno holčičí kreativní, co má rádo hudbu, tanec, čtení a vymýšlení her na tábory, a to druhé klučičí já, co dokáže celý dny prosedět u Lolka, nepohrdne Tradičním a rozhodně se nebojí zamazat od bláta nebo sníst třeba sušenku ze země. Moji rozpolcenost ukazuje i kombinace UK a VŠE, Fildy a Ekonomie. Moje různý já však spojuje jedna záliba, která vyžaduje naprostou oddanost a věrnost, party. Večer je miluju a ráno je proklínám. Party, ani můj život, by ale nebyly nic bez mých kamarádů. Navíc, kdybych pila bez nich, měla bych asi velkej problém.

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2020?

Majáles spojuje spoustu věcí, které dělám ráda. Je to možnost zažít nové zážitky a dobrodružství. Je to možnost poznat nové lidi, stát se součástí spousty akčních programů, zároveň projevit svou kreativitu, a hlavně povolit otěže svý soutěživosti, která ve mně je snad odjakživa. Chtěla bych zas vrátit UKáčku titul, co VŠE drží v rukou až moc dlouho, a dovést jej s mým králem až k vítězství.

Co očekáváš od své kandidatury na Královnu Pražského Majálesu?

V tuhle chvíli je očekávání slovo, které se trochu bojím vyslovit. Vlastně moc nevím, co očekávat vzhledem k současnému stavu. Takže radši řeknu, co bych si od své kandidatury na Majáles přála. Přeju si, aby všechno proběhlo co nejlépe, abychom si to všichni naplno užili, přeju si, abych se na Majáles mohla ohlížet jako na skvělou etapu svého života, pro kterou jsem udělala maximum. Vím, že to bude vyžadovat spoustu času i energie, ale hodlám do všeho jít naplno a dát do toho prostě všechno. Doufám, že budu opora i parťák pro svého krále a spolu to zvládnem. A doufejme, že se moje přání ohledně Majálesu vyplní.

Jaký by podle tebe měl být správný Král Pražského Majálesu? 

Myslím si, že by měl být hnědovlasý, vtipný, asi z FTVS, možná se jménem Václav. Ne teď vážně… Král Majálesu by měl být člověk, který umí motivovat lidi, co prostě umí ostatní vést. Zároveň by měl jít ostatním příkladem, měl by být fajn, zábavný, laskavý rozumný, čestný a měla by mu v žilách proudit krev UK. Jo, rozhodně by měl být z UK.

Řekneš nám na sebe nějákou zajímavost?

Mám moc ráda tvoření kostýmů, za svůj nejpovedenější považuji kostým paní Zdeny. Ta se stala mým velkým vzorem, ráda bych uměla zvládat krizové situace tak jako ona, možná jen bez moči, přesto je to hrdinka. Třeba o mně TV nova také natočí podobnou investigativní reportáž. Zdenoo!

Hlasování ukončeno

Fotoreportáž

UK - skupina 2020/1
UK - skupina 2020/2
UK - skupina 2020/3
Hlavní partneři