Kateřina Jersáková

Polac na Majáles

Kateřina Jersáková - NOVÝ
Univerzita: 

Policejní akademie České republiky v Praze

Ročník: 

II.

Obor: 

Bezpečnostní management ve veřejné správě

Hlásí se Vám královna Káťa I. ze svého policejního království a ráda bych vám o sobě něco řekla. Všichni, kdo mě lépe znají, říkají, že jsem živel, který je poměrně těžký zkrotit. Něco na tom bude, protože jsem Vodnář a my to tak nějak prostě už máme v povaze. To, že věřím na teorie ať už konspirační, vesmírný nebo na to, jak se naše chování odvíjí od postavení hvězd je obecně známý, takže věřím, že vás nepřekvapuje fakt, proč taky zmiňuji zrovna svoje znamení. Taky mi kamarádi říkají, že jim připomínám splašeného delfína, nechápu proč, podle mě je úplně běžný pískat při záchvatu smíchu. Ale teď trošku vážněji: jsem ten typ člověka, který se rozplývá nad každým psem na ulici. Milovník kafe a dobrého jídla a v návaznosti na jídlo, jsem se musela naučit mít ráda i sport. Poslední dobou se věnuji józe a snažím se si u toho neroztrhnout všechny svaly v těle. Mám ráda spontánnost, upřímnost a pozitivní lidi. Ale co miluji úplně nejvíc na světě je samozřejmě moje královská družina!

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2020?

Protože by to byla jednou skvělá historka na vyprávění svým dětem a vnoučatům.

Co očekáváš od své kandidatury na Královnu Pražského Majálesu?

Od své kandidatury očekávám hlavně spoustu zábavy a možnost poznat nové lidi, zní to sice jako klišé, ale podle mě je to hlavní důvod, proč jsme do toho všichni šli. Taky samozřejmě nějaké povinnosti Zapojení do různých studentských aktivit a v neposlední řadě možnost něco vylepšit.

Jaký by podle tebe měl být správný Král Pražského Majálesu? 

Měl by určitě umět naslouchat a nebýt zahleděný jen do sebe. To že je král, z toho se nezblázníme přece.  Brát v potaz připomínky královny, družiny a svých spolužáků. V jeho přítomnosti by neměla stát řeč ani zábava. Správný král je pro mě skvělý řečník a bavič. Taky někdo, kdo se angažuje ve studentském dění a jen tak neproplouvá s davem. 

Řekneš nám na sebe nějákou zajímavost?

Do 19 (skoro 20) let jsem nepila téměř vůbec alkohol a už i moje mamka se bála, že je něco špatně. Často jsme se hádaly, nutila mě chodit do barů a já nechtěla.

A taky jsem jako malá pořád utíkala se sbaleným batůžkem z baráku, rebelka od mala.

Hlasování ukončeno

Fotoreportáž

Polac - skupina 2020/1
Polac - skupina 2020/2
Polac - skupina 2020/3
Polac - skupina 2020/4
Polac - skupina 2020/5
Hlavní partneři