Martina Roubíčková

Vysoká škola ekonomická v Praze

vse-kralovnačt.jpg

Ahoj, jmenuji se Martina a na VŠE studuji mezinárodní obchod. Ve volném čase, kterého moc nemám, se věnuji hlavně zpívání ve sboru anebo hraní na housle v našem univerzitním orchestru. V rámci Majálesu bych si přála, aby se zapojilo co nejvíc lidí, kteří by VŠE podpořili v obhájení loňských vítězství, ale hlavně abychom si to všichni společně užili na maximum!

Něco málo o sobě?

Jsem Martina, 150 centimetrová milovnice hudby, kebabu, Harryho Pottera a Star Wars. Vášnivá (i když ne tak dobrá) hráčka beer pongu, hokejová (jedem Engineers!) i florbalová fanynka a už druhým rokem pyšná studentka VŠE. Ráda si s vámi popovídám u dobrýho kafe nebo piva.

Proč by ses chtěla stát Královnou Majálesu 2019?

Královnou Majálesu by asi chtěla být každá slečna. Ještě aby ne, je to „chvilka slávy“ pro normální studentku, příležitost ukázat, že i někdo obyčejný, malý (jako já) nebo úplně průměrný může vystoupit z řady a opustit komfortní zónu. Kdyby se mi ten titul povedlo získat, měla bych radost, kdyby to, byť jen jednoho člověka inspirovalo. Jo, a taky bych to pro naši univerzitu ráda obhájila.

Co pro tebe znamená VŠE?

VŠE je pro mě prostě a jednoduše milník. Milník, který mi přinesl školu, která mě baví a má smysl, život v metropoli, nové přátele, mojí „kolejní rodinku“, koníčky, spoustu akcí, vlastně i práci a milion zážitků. Jsme ve fázi života, kdy potřebujeme postrčit tím správným směrem a zjistit, kdo jsme a myslím, že VŠE tuhle roli splňuje skvěle.

Co bys chtěla jako Královna Majálesu a zástupce studentů v Praze změnit?

No, rozmohl se nám tady takový nešvar. Poslední dobou je ve zvyku odpalovat školu do vzduchu. Tak bych asi najala Jamese Bonda, aby toho bombera (bombery) už konečně našel a my všichni mohli zase chodit nepřipravení na zkoušky ve správné a původní termíny a nadávat jen sami sobě, že jsme s tím učením nezačali dřív.

Hlasování ukončeno

Fotoreportáž

VŠE KRÁLOVNA.jpg
vše kralovna 3.jpg
vše kralovna 2.jpg
vše 1.jpg
vše 3.jpg
vse_gif-1.gif
Generální
partner
Hlavní partneři