Krušovice Contest studentských kapel

Přijď podpořit nejlepší vysokoškolskou studentskou kapelu a dostaň ji na Pražský Majáles 2019
Doraž 4. dubna do klubu Rock Café

Průběh hlasování

Přehled úspěšně nominovaných kapel bude znám v pondělí 18. února, kdy také bude zahájeno vlastní on-line hlasování. Hlasování potrvá do neděle 3. března 23:59 a následně budou vyhlášeny výsledky. Tři nejlepší se zúčastní finálového živého hraní 4. dubna 2019 v klubu Rock Café. Z nich vzejde celkový vítěz soutěže na základě hlasování účastníků finálového večera a ten také zahraje na Majáles Open Airu 27. dubna 2019.

 

Co získá tvá kapela?

Zahrajete si na Majáles Open Airu

Vítězná kapela bude hrát na jednom z hlavních pódií přímo na samotném Majálesu. Všichni členové vítězné kapely získávají ARTIST VIP vstup a kolik má kapela členů, tolik získá dalších běžných vstupenek. Kapely vystupují bez nároku na honorář a proplacení cestovních nákladů.

Cena pro vítěznou kapelu

Vítězná kapela (která vzejde z finálového večera) získá hlavní cenu - finanční prémii 10.000 Kč, kterou budeme rádi, když použijete jako příspěvek na budoucnost kapely a zásobu piva Krušovice na celý rok.

Níže naleznete kapely, které postoupili do finálového kola a živého hraní 4. dubna na Contestu. Nenechte si je ujít a přijďte je podpořit!

Děkujeme také kapelám, které se do Contestu přihlásili ač nepostoupili do finálového večera Contestu! Za vysoké školy: No PressurePetrol StationSave the EmotionDown d DrainZelenej senOscar Mike a Ending

Pivní
partner
Hlavní partneři