O projektu

Jsi studentem střední školy či gymnázia? Tak právě pro tebe je určen projekt Prince a Princezny Pražského Majálesu, který letos spouštíme již posedmé. Chceme Vás, studenty ze středních škol a gymnázií, více zapojit do dění kolem Majálesu. Princ a Princezna Majálesu je obdobou volby Krále a Královny Majálesu, což je akce výhradně pro studenty VŠ.

Proč se zúčastnit volby?

Majáles je studentský festival a naším cílem je ještě více ho otevřít středoškolským studentům a gymnazistům. Pokud postoupíš do semifinálového večera, čeká Tě večer plný zábavy, kde zabojuješ o postup do finále, které se koná na samotném open-air festivalu v Letňanech Postoupíš-li, VIP vstup máš v kapse! Na vítěze také samozřejmě čekají další věcné ceny a zážitky.

Máš strach, že si Majáles neužiješ?

Z toho nemusíš mít obavy, vyhlášení vítězů PaP proběhne v odpoledních hodinách, takže se nemusíš bát, že by sis Majáles společně se svými kamarády neužil.

Jak se přihlásit?

Máš-li zájem stát se Princem nebo Princeznou Majálesu můžeš se registrovat v e-mailech princ@majales.cz nebo princezna@majales.cz. Přihlašování kandidátů končí ve středu 13. března 2019 v 23:59.

Co je potřeba udělat?

- kandidát nám musí zaslat mail na princ@majales.cz nebo princezna@majales.cz

- v tomto mailu uvést:

- základní informace o sobě - jméno, věk, škola

- doplňující informace o sobě - zájmy, koníčky, zajímavosti - stručně cca 10 vět

- k tomuto mailu připojit

- dvě fotky, které budou následně použity na stránkách Majálesu

Hlasování

Po registraci a nezbytné kontrolní autorizaci, umístíme zde na stránkách Majálesu profily všech přihlášených kandidátů na Prince a Princeznu Majálesu. O postupujících do semifinálového večera rozhodne hlasování, které bude spuštěno v pondělí 18. března 2019 během dne a ukončeno v pondělí 25. března v 23:59. Prvních 5 kandidátů a 5 kandidátek s nejvyšším počtem hlasů postupují do semifinálového večera, kde budou bojovat o postup do finále.

Semifinálový večer

Semifinálový večer se koná 13. 4. 2019 v P.M. Club & Cocktail Music Bar a rozhodne o tom, kdo se dostane až do finále a bude tak bojovat o titul Prince a Princezny na samotném open air festivalu. Svými hlasy rozhodují návštěvníci semifinálového večera, což je prostor pro tvé kamarády, kteří Tě zde mohou podpořit.

Co všechno semifinálový večer nabízí?

- vystoupení a soutěže kandidátů

- soutěže o vstupenky na Majáles a další ceny

- bohatý doprovodný program

- akční drinky

- fotoreport z akce

a mnoho dalšího...

Pravidla a hodnocení

Všichni kandidáti musí být starší 15 let a musí být studenty střední školy nebo gymnázia. Z každé střední školy nebo gymnázia může do semifinálového večera postoupit pouze jeden kandidát na Prince a Princeznu Majálesu. Další povinnosti se odvíjejí od případného úspěchu v hlasování. Účastník postupující do semifinálového večera se musí zúčastnit semifinálové party v P.M. Club & Cocktail Music Bar, zde postupují 3 kandidáti a 3 kandidátky do finálového klání, který se uskuteční 27. 4. 2019 na open-air festivalu v Letňanech.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat koordinátora programu - zaluzansky@majales.cz.

 

Generální
partner
Hlavní partneři