Trainees MeetUp!

trainees-new-logo-1.png

Všem studentům a čerstvým absolventům VŠ se snažíme usnadnit rozhodnutí, v jaké firmě vzít poprvé za kliku a kde nastartovat kariéru. Proto jsme se rozhodli, že budeme psát online magazín pro studenty vysokých škol na nejrůznější témata, co vás zajímají. To ale není všechno!
Organizujeme také akce pro studenty a říkáme jim Trainees meetUp! Zkrátka pořádáme eventy na vysokých školách, kam zveme zajímavé osobnosti z různých firem a povídáme si společně o zkušenostech z praxe. Nenuceně, v klidu a hlavně s pocitem, že si studenti odnesou zajímavé informace. Teorie je důležitá, ale praxe je praxe : )

Další informace naleznete na našich sítích:

Online magazín: www.trainees.cz

Trainees meetupy: www.meetupy.cz

Facebook: www.facebook.com/trainees.cz

Instagram: @traineescz

Seznam jednotlivých MeetUpu zařazených do studentského měsíce:

Průmysl 4.0
Téma průmysl 4.0 je stále aktuálnější a proto jsme se rozhodli uspořádat meetup, kde si budeme moci popovídat s odborníky o tom, jaké oblasti našeho života průmysl 4.0 zasahuje.

FB

VR / 3D modelování
Tentokrát jsme pro vás přichystali meetup zaměřený na téma VR a 3D modelování, kde vystoupí přední firmy v oblasti automotive.

FB 

Moderní marketing
Jaké jsou aktuální trendy v oblasti reklamy na internetu? Je vůbec ještě televizní reklama účinným nástrojem marketingu? To a mnohem více se dozvíte na našem dalším meetUpu. Přijďte si poslechnout případové studie z praxe.

FB

Developeři sobě
Developeři sobě je meetUp zaměřený na vývojářskou komunitu studentů VŠ, která se neustále rozrůstá.

FB

Smart Technology
Denodenně jsme obklopeni technologiemi nejrůznějšími technologiemi, které nám usnadňují život. Přichystali jsme si pro vás meetup, kde si povíme, jaké technologie nás v budoucnu čekají.

FB

Generální
partner
Hlavní partneři