Trainees

NTK Dejvice, PC02 / 3NP
17. dubna, 17:00

trainees.png
V rámci studentského měsíce Pražského Majálesu se odehrají celkem dva meetUp! První se uskutečnil 10. Dubna v prostorách NTK v Dejvichí na téma “Digitální marketing”, kde během eventu vystoupili Ondřej Šimůnek za společnost Wavemaker a Milan Formánek za Red Bull.
 
Druhým tématem bude tentokrát “Robotizace a digitalizace ve firmě”. Robotizace a digitalizace ve firmě je meetUp, zaměřený na využívání konkrétních prvků z konceptu Průmysl 4.0. Pozvali jsme odborníky ze společností Eurowag a Infomatic, aby si s námi popovídali o tom, jaké řešení v rámci tématu ve firmě nasazují a koho aktuálně hledají do týmu. Celý meetUp se bude konat vprostorách Národní technické knihovny vareálu ČVUT v Praze. 
 
VSTUP ZDARMA
 
Více informací na události na FB

Trainees

Všem studentům a čerstvým absolventům VŠ se snažíme usnadnit rozhodnutí, v jaké firmě vzít poprvé za kliku a kde nastartovat kariéru. Děláme to prostřednictvím našeho webu, kde se firmy prezentují studentům a nabízí jim práci ať už při studiu nebo těsně po něm. To ale není všechno : )

Organizujeme akce pro studenty a říkáme jim Trainees meetUp! 
Zkrátka pořádáme eventy na vysokých školách, kam zveme zajímavé osobnosti z různých firem a povídáme si společně o zkušenostech z praxe. Nenuceně, v klidu a hlavně s pocitem, že si studenti odnesou zajímavé informace. Teorie je důležitá, ale praxe je praxe : )
 
Další informace naleznete na našich sítích: 
 
 
 
Instagram: @traineescz
 
 
 
Pivní
partner
Hlavní partneři