Všem studentům
vysoké školy AMBIS

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři! Stavění májky, královské akce a večírky, soutěž kapel, královská debata a velkolepé vyvrcholení oslav - majálesový průvod Prahou a jedinečný Open-Air.

ambis
Zelená a bílá. V Ambisu je síla!

Kateřina Kulová
koordinátorka studentských aktivit AMBIS

Letošní akce širšího programu
 

1hNUjXT_MyukgwHdedx0Gqe4Cqkor8Nbs=w570-h426-p-k-nu-iv1

12.3. - Královská párty

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Tresor od 20:00 - Co by to bylo za Majáles bez kandidátů na krále a královnu. Společná volba kandidátů na krále a královny z řad vysokoškolských studentů proběhne 14.3. v klubu Futurum nedaleko Anděla. Mimo samotnou volbu se můžeš těšit na super párty a také například soutěž o lístky na Majáles. Tak neváhej a doraž.

cc-praha-stavbamajky

28.3. - Stavění Májky

Roh ulic Vodičkova a Jungmannova od 12:30 - Pražský Majáles není pouze jednodenním festivalem v Letňanech, ale předchází mu tzv. „STUDENTSKÝ MĚSÍC“, který již tradičně odstartujeme stavbou májky. Na její stavbě se veřejnosti poprvé společně představí kandidáti na Krále a Královnu Pražského Majálesu 2024, kteří společně se svými družinami přiloží ruku k dílu, pomůžou nám s tímto slavnostním aktem a podtrhnou tak spolupráci studentů napříč všemi univerzitami a středními školami.

Hospodský_kvíz_1

4.4. - Královský kvíz

Na Hrádku - V této disciplíně kandidáti potrénují mozek a budou muset odpovídat na různé otázky z různých oblastí znalostí.

axville-V0GZbofguzo-unsplash

10.4. - Královský esport

UK - novinka majálesového programu - kandidáti změří své síly ve stále se rozšířejícím fenoménu a tím je esport. 

cc-brno-studentkapely

13.4. - Majáles Bands

Rock Café od 18:30 - Tvoříme dějiny a vybíráme budoucí headlinery Majálesu ze studentských kapel. Přijď podpořit svého favorita na našlapané klubové finále a dej mu svůj hlas v soutěži o ceny, které vystřelí jeho kariéru na nový level. Kromě koncertu kapel se ale chystá i sakra dobrá party! 

LIFE2238

17.4. - Královská Lasergame

17.4. - Další z disciplín ve které své síly změří královské družiny bude Laser game. Kandidáti musí ukázat týmvého ducha, strategické myšlení a skvělé reflexy.

prag2023-paja_s1_0116

27.4. - Majálesový průvod

centrum Prahy od 10:00 - Přijďte zažít jedinečnou atmosféru studentského Majálesového průvodu a prožít hlavní den oslav Pražského Majálesu od rána až do večera spolu s kandidáty na Krále & Královnu. 👑 Majálesový průvod je tradiční zakončení studentského měsíce a zároveň fantastické odstartování hlavního dne oslav!

Kandidátka na královnu AMBIS

Sarah von Lentilka - Ahoj Praho! Jmenuji se Sarah, je mi 19 let a jsem studentkou manažerské komunikace. Kromě toho, že se věnuji umění, jsem také velmi pohybově nadaná a nebojím se to ukázat! Mojí největší vášní je tanec a moderní gymnastika. Miluju být středem pozornosti a jako každý sportovec, miluju vyhrávat a na královskou korunu jsem ready! #královskélentilky

1T1A2175

Kandidát na krále AMBIS

Adam Honimír Veliký - Ahoj, jmenuji se Adam a mé kořeny sahají do malebné vesničky jménem Zeleneč. Je mi 20 let a jsem hrdým studentem Marketingové komunikace na VŠ Ambis. Jsem vášnivým sportovcem a od malička se věnuji bojovým sportům (takže mě moc neserte). Mám slabost pro rychlá auta, zvláště pokud na sedadle spolujezdce sedí půvabná slečna. Avšak mám jeden slabý bod - neumím prohrávat, což je jednoznačně jeden z důvodů, proč musím vyhrát!

1T1A2156
pano-praha-mesto

Vzpomínky na studentské týmy z minulých Majálesů

Na Majáles vysíláme silné kandidáty na krále, královnu a jejich družiny, stavíme alegorické vozy do průvodu a připravujeme studentské zóny na Open-Airu plné atrakcí, studentských spolků a aktivit. Letos to bude zas o rok lepší!

Hlavní partneři