Královna Pražského Majálesu

Tradiční volba Královny pražských studentů je tu!

cc-stred-pruvod-praha

Podpoř svoji kandidátku

Za svojí kandidátkou nestojí pouze její královská družina, ale celá univerzita. Každý hlas se počítá a každý je vítán, aby se zúčastnil Majálesového měsíce studentů. Společně tak zástupci jednotlivých univerzit vytvoří souboj plný skvělých zážitků, který nemá v Praze obdoby!

cc-stred-pruvodcity-praha

Královna vede družinu v průvodu

Fenomenální jízdu Brnem v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, vedou právě kandidáti na Krále a Královny. Alegorické vozy v nejrůznějších podobách se z centra Prahy vypravují směrem k open-airu na letišti v Letňanech. V posledních letech se k průvodu za jednotlivé školy přidávají i populární kapely - ale podoba vozů za dané školy je plně v režii daných studentských týmů.

praha-skoly-vse01s

Královna v souboji na open-airu

Majálesový měsíc studentů vyvrcholí během Majáles open-air festivalu na letišti v Letňanech Zde královské družiny předvedou na hlavních pódiích ducha své univerzity a hlavně oslaví studentský život. O tom kdo se stane Královnou Majálesu 2022 rozhodnou společná a individuální představení a hlasování návštěvníků přímo na festivalu.

praha-kral2016-02s

Královna je mrtva. Ať žije Královna!

Vyhlášení nové Královny proběhne před zraky tisíců návštěvníků. Vítězka bude korunována vzácnými hosty.

pano-praha-kralovna19
aff-vse-01

Královna Majáles 2019
Martina za Vysokou školu ekonomickou v Praze

Hlavní partneři