Studenti ČZU
na Majáles!

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři! Stavění májky, královské akce a večírky, soutěž kapel, královská debata a velkolepé vyvrcholení oslav - majálesový průvod Prahou a jedinečný Open-Air.

czu
Zemědělka letos ovládne Majáles, jakože je tráva zelená!

Natálie Vidová
koordinátorka studentských aktivit ČZU

Letošní akce širšího programu
 

1hNUjXT_MyukgwHdedx0Gqe4Cqkor8Nbs=w570-h426-p-k-nu-iv1

12.3. - Královská párty

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Tresor od 20:00 - Co by to bylo za Majáles bez kandidátů na krále a královnu. Společná volba kandidátů na krále a královny z řad vysokoškolských studentů proběhne 14.3. v klubu Futurum nedaleko Anděla. Mimo samotnou volbu se můžeš těšit na super párty a také například soutěž o lístky na Majáles. Tak neváhej a doraž.

cc-praha-stavbamajky

28.3. - Stavění Májky

Roh ulic Vodičkova a Jungmannova od 12:30 - Pražský Majáles není pouze jednodenním festivalem v Letňanech, ale předchází mu tzv. „STUDENTSKÝ MĚSÍC“, který již tradičně odstartujeme stavbou májky. Na její stavbě se veřejnosti poprvé společně představí kandidáti na Krále a Královnu Pražského Majálesu 2024, kteří společně se svými družinami přiloží ruku k dílu, pomůžou nám s tímto slavnostním aktem a podtrhnou tak spolupráci studentů napříč všemi univerzitami a středními školami.

Hospodský_kvíz_1

4.4. - Královský kvíz

Na Hrádku - V této disciplíně kandidáti potrénují mozek a budou muset odpovídat na různé otázky z různých oblastí znalostí.

axville-V0GZbofguzo-unsplash

10.4. - Královský esport

UK - novinka majálesového programu - kandidáti změří své síly ve stále se rozšířejícím fenoménu a tím je esport. 

cc-brno-studentkapely

13.4. - Majáles Bands

Rock Café od 18:30 - Tvoříme dějiny a vybíráme budoucí headlinery Majálesu ze studentských kapel. Přijď podpořit svého favorita na našlapané klubové finále a dej mu svůj hlas v soutěži o ceny, které vystřelí jeho kariéru na nový level. Kromě koncertu kapel se ale chystá i sakra dobrá party! 

LIFE2238

17.4. - Královská Lasergame

17.4. - Další z disciplín ve které své síly změří královské družiny bude Laser game. Kandidáti musí ukázat týmvého ducha, strategické myšlení a skvělé reflexy.

prag2023-paja_s1_0116

27.4. - Majálesový průvod

centrum Prahy od 10:00 - Přijďte zažít jedinečnou atmosféru studentského Majálesového průvodu a prožít hlavní den oslav Pražského Majálesu od rána až do večera spolu s kandidáty na Krále & Královnu. 👑 Majálesový průvod je tradiční zakončení studentského měsíce a zároveň fantastické odstartování hlavního dne oslav!

Kandidátka na královnu ČZU

ReBarborka I. - Je mi 20 a pocházím z dalekého severu – Liberce. Studuji NUTRIB v prvním ročníku na ČZU. Jsem usměvavá, ale když mě něco naštve, dám vám to sežrat (přece jen jsem na oboru Výživa a potraviny). Taky jsem tvrdohlavá, veselá a s velkým srdcem.
Neumím odpočívat a pořád musím něco dělat, takže pokud mě nepotkáte někde na procházce Stromovkou, velmi pravděpodobně budu buď ve fitku nebo lítat okolo plotny. 
Když nemám brejle ani čočky, moc nevidím, takže pokud na vás mžourám, tak jenom zaostřuju a neodsuzuju.
Moje ambice a chuť zkoušet nové věci mě dovedly až sem. 
Tak pojďme letos na Zemědělku dotáhnout další korunku!

IMG_2740

Kandidát na krále ČZU

Whassup - What’s up, jmenuju se Adam Vozáb a pocházím z malé vesničky kousek od Mělníka. Už po tomhle světě budu chodit nějakých 20 let a každej den si snažím na 100% užít. Na ČZU studuji 1. rokem Ekonomiku a management. Ve svém volném čase se převážně věnuji sportu, a proto mi připadá, že v rámci fair play je mojí povinností účastnit se každé akce, která se u nás na kampusu pořádá. Pojďme společně udržet královský titul Majálesu na Suchdole! 

1T1A2340
pano-praha-mesto

Vzpomínky na studentské týmy z minulých Majálesů

Na Majáles vysíláme silné kandidáty na krále, královnu a jejich družiny, stavíme alegorické vozy do průvodu a připravujeme studentské zóny na Open-Airu plné atrakcí, studentských spolků a aktivit. Letos to bude zas o rok lepší!

Hlavní partneři