Závazné pokyny účasti
& organizační průvodce

na akci Pražský Majáles 2023
29. dubna 2023, Letiště Letňany

Znovuzaslání ztracené e-vstupenky

Na této stránce si můžete na svůj e-mail znovuzaslat vaši vstupenku, pokud jste ji ztratili:

Nainstaluj si majálesovou apku do mobilu!

Nainstalujte si apku Majáles, jsou v ní harmonogramy kapel, zapněte si push notifikace a budete na příjmu pro klíčové zprávy z festivalu.

Doprava na akci

V okolí akce NENÍ ABSOLUTNĚ MOŽNÉ PARKOVAT, Letňany mají přijatá dopravní omezení kvůli bezpečnosti návštěvníků i místních - tedy i té vaší. Nejbližší možné parkování lze zkusit (limitovaná kapacita) u OC Letňany, vřele se doporučuje využít vzdálenější zádržná parkoviště P+R a poté využít městskou hromadnou dopravu, která je průběžně posilovaná. Hlavní dopravní prostředek je metro - C - na konečnou Leťnany, poté malou procházkou jste za pár minut u areálu.

Placení na festivalu

Na většině míst je příjimána hotovost i platební terminály. Oproti loňsku jsme pro terminály posílili připojení, aby platby probíhaly bez prodlení.
 

Přidej si nás na instagramu

Klíčové informace a také soutěže od nás i od partnerů - PŘIDEJ SI PROFIL @majalespraha

Náš hashtag je #majalespraha

AREÁL OTEVÍRÁME VE 12:00, Z VENKU SE PŘESOUVÁME DO HAL NA MAJÁLES NIGHT - AFTERPARTY

halové pokračování Majálesu - MANENE, KONTRAFAKT, VENTOLIN a špičkoví DJs ROXTAR, N'ZYM, SCHAFFF, BLACK ANGELIKA a AKVAMEN otvírá od 22:00 a končí v 04:00. Vstupenky na https://night.majales.cz

POZOR NA VHODNÉ OBLEČENÍ

Možná v začátku akce padne pár kapek, jsme na trávě ... prostě a jednoduše, jste rozumní lidé a NEDOPORUČUJEME vám si vzít na sebe nejnovější supr bílý boty a nejnovější rifle, přestože se budete chtít blejsknout v novym vohozu.

NESYPTE DO SEBE PŘED VSTUPEM DO AREÁLU  DROGY A JINÝ SRAČKY

Začíná být nepříjemným koloritem, že si doma tu a tam někdo "něco zobne", přijde na akci, stoupne si do první řady a čeká x hodin na svou oblíbenou hvězdu bez jediné kapky vody. Tak pak k večeru logicky upadají do mdlob a nejen, že kazí večer sami sobě, ale taky mnoha ostatním návštěvníkům (kvůli ohledům na bezpečnost přerušování shows). Majáles je skvělej, když nejsi nazobanej a když se pravidelně proléváš vodou nebo nealko pitím.

ORGANIZAČNÍ POKYNY

S čím nemohu do areálu

  • psi, kočky a jakákoliv jiná zvířata
  • jakékoliv drogy
  • vodní dýmky
  • jakékoliv zbraně
  • ostatní nebezpečné předměty
  • vlastní jídlo a pití (s výjimkou diabetiků nebo specifických zdravotních kondicí - budete řešit na akreditacích), v areálu je dostatek pestrého nealko a alko sortimentu, stejně tak pestrá nabídka jídel. Dejte si, prosím, pozor na špičku kolem 18:30-20:00, kdy se snaží všichni návštěvníci v jednu chvíli dostat na večeři ... to bývají logicky fronty.
  • pokud budete mít v batohu své jídlo a pití, budete požádání o jeho zkonzumování před vstupem do areálu.

S čím mohu do areálu

  • fotoaparáty - amatérské i profesionální zrcadlovky, videokamery
  • děti, pokud jsem jejich rodič a budu po celou dobu s nimi (v areálu není hlídání dětí ...) do 6 let zdarma, děti od 7-12 let platí dětskou vstupenku KIDS12. Do 12 ti let vyžadujeme nezbytný doprovod někoho plnoletého (rodič apod.).

Bezpečnostní služba má právo kontrolovat vaše tašky / zavazadla, kočárky. Stejně tak obsah lahví, které chcete vnést do areálu.

Opakovaný vstup do areálu

ID páska, kterou obdržíte na vstupu, orientuje pořadatelskou službu, do které zóny máte vstup / jakou roli na festivalu plníte (návštěvník, prodejce, umělec, média ...) a také vám umožňuje areál opustit a znovu se do něj vrátit (s opětovnou kontrolou na vstupu) - to se hodí, když např. jdete navštívit i sousední StarFest.

Ztráty a nálezy

Infostánek Ztráty a nálezy je ve studentském městě mezi pódii Hitrádio Černá Hora a Rádio Spin stage. Ztráty a nálezy vystavujeme na web www.majales.cz cca 5 dní po skončení akce. Prosím, trpělivě sledujte, pokud se vám něco ztratí, stejně tak prosíme o poctivé odevzdání nalezených věcí. Děkujeme!

  

areal-praha
FBudalost-Praha-pruvod-1200x628
Instagram-Praha-lineup-2048x2048 (1)
night-praha

 

Hlavní partneři