POLAC
na Majáles!

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři! Stavění májky, královské akce a večírky, soutěž kapel, královská debata a velkolepé vyvrcholení oslav - majálesový průvod Prahou a jedinečný Open-Air.

polac
Pražský Majáles opět pozná SÍLU Policejní akademie!

ALENA DEŠKOVÁ
koordinátorka studentských aktivit POLAC

Letošní akce širšího programu
 

1hNUjXT_MyukgwHdedx0Gqe4Cqkor8Nbs=w570-h426-p-k-nu-iv1

12.3. - Královská párty

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Tresor od 20:00 - Co by to bylo za Majáles bez kandidátů na krále a královnu. Společná volba kandidátů na krále a královny z řad vysokoškolských studentů proběhne 14.3. v klubu Futurum nedaleko Anděla. Mimo samotnou volbu se můžeš těšit na super párty a také například soutěž o lístky na Majáles. Tak neváhej a doraž.

cc-praha-stavbamajky

28.3. - Stavění Májky

Roh ulic Vodičkova a Jungmannova od 12:30 - Pražský Majáles není pouze jednodenním festivalem v Letňanech, ale předchází mu tzv. „STUDENTSKÝ MĚSÍC“, který již tradičně odstartujeme stavbou májky. Na její stavbě se veřejnosti poprvé společně představí kandidáti na Krále a Královnu Pražského Majálesu 2024, kteří společně se svými družinami přiloží ruku k dílu, pomůžou nám s tímto slavnostním aktem a podtrhnou tak spolupráci studentů napříč všemi univerzitami a středními školami.

Hospodský_kvíz_1

4.4. - Královský kvíz

Na Hrádku - V této disciplíně kandidáti potrénují mozek a budou muset odpovídat na různé otázky z různých oblastí znalostí.

axville-V0GZbofguzo-unsplash

10.4. - Královský esport

UK - novinka majálesového programu - kandidáti změří své síly ve stále se rozšířejícím fenoménu a tím je esport. 

cc-brno-studentkapely

13.4. - Majáles Bands

Rock Café od 18:30 - Tvoříme dějiny a vybíráme budoucí headlinery Majálesu ze studentských kapel. Přijď podpořit svého favorita na našlapané klubové finále a dej mu svůj hlas v soutěži o ceny, které vystřelí jeho kariéru na nový level. Kromě koncertu kapel se ale chystá i sakra dobrá party! 

LIFE2238

17.4. - Královská Lasergame

17.4. - Další z disciplín ve které své síly změří královské družiny bude Laser game. Kandidáti musí ukázat týmvého ducha, strategické myšlení a skvělé reflexy.

prag2023-paja_s1_0116

27.4. - Majálesový průvod

centrum Prahy od 10:00 - Přijďte zažít jedinečnou atmosféru studentského Majálesového průvodu a prožít hlavní den oslav Pražského Majálesu od rána až do večera spolu s kandidáty na Krále & Královnu. 👑 Majálesový průvod je tradiční zakončení studentského měsíce a zároveň fantastické odstartování hlavního dne oslav!

Kandidátka na královnu POLAC

Terezie Moretti -Ahoj, jmenuji se Terka. Je mi 20 let a jsem studentkou oboru bezpečnostně právní studia na policejní akademii. Když zrovna nebojuji s ústavním právem ráda hraju na piano, maluju (nejsem Picasso, ale sluníčko ti namaluju) nebo hraju hry, jakožto pyšný gamer. Také miluji hudbu a vše s ní spojené. Co se dochvilnosti týče, no řekněme že každý má jinou časovou zónu, ale co mi chybí na dochvilnosti to vynahradím svou upřímností, úsměvem a přátelskou povahou. Jsem noční pták, takže ranní vstáváni pro mě představuje nadlidský úkol. Většinu svého volného času také zabíjím prací servírky, díky které jsem našla svou lásku k různým druhům alkoholu.

1T1A2272

Kandidát na krále POLAC

Matyáš Ed I. - Jmenuji se Matyáš Plšek, ale často bývám přezdívaný jako Ed. Je mi 20 let. Studuji obor Bezpečnostně právní studia na Policejní akademii. Ve volném čase si rád zahraji na kytaru nebo bicí. Miluji volejbal a basketbal, ač pouze jen rekreačně a sem tam zajdu do posilovny. Od mala jsem chtěl být správný polda po vzoru majora Václava Maisnera. Nosit pilotky a mít správný americký úsměv, padat volným pádem, a hlavně využívat metodu „ŠKOLA HROU“.

1T1A2243
pano-praha-mesto

Vzpomínky na studentské týmy z minulých Majálesů

Na Majáles vysíláme silné kandidáty na krále, královnu a jejich družiny, stavíme alegorické vozy do průvodu a připravujeme studentské zóny na Open-Airu plné atrakcí, studentských spolků a aktivit. Letos to bude zas o rok lepší!

Hlavní partneři