Princ a Princezna

Speciální projekt pro pražské střední školy a gymnázia!

Jsi studentem střední školy či gymnázia? Tak právě pro tebe je určen projekt Prince a Princezny Pražského Majálesu. Letos nás čeká již 8. ročník soupeření o středoškolský trůn.

Proč se zúčastnit?

Majáles je studentský festival a naším cílem je ještě více zapojit střední školy a gymnázia. Jestliže postoupíš přes internetové hlasování do semifinálového večera, čeká tě zábavný večer, kde zabojuješ o postup do velkého finále, které se koná v rámci samotného open-air festivalu v Letňanech! Tam získáš nejen VIPko pro sebe, ale také další vstupy pro tvé kámoše a zúčastníte se Majálesového průvodu Prahou společně s kapelou, která Vám bude hrát na cestu! No a když to klapne a zvítězíš, nemine tě spoustu hodnotných cen od našich partnerů!

Máš strach, že si Majáles neužiješ?

Z toho nemusíš mít obavy, vyhlášení vítězů PaP proběhne v odpoledních hodinách, takže si Majáles můžeš naplno vychutnat!

Hlasování

Po registraci a nezbytné kontrolní autorizaci, umístíme zde na stránkách Majálesu profily všech přihlášených kandidátů na Prince a Princeznu Majálesu. O postupujících do semifinálového večera rozhodne hlasování, které bude spuštěno v pondělí 16. března 2020 během dne a ukončeno v pondělí 30. března 2020 v 23:59. Prvních 5 kandidátů a 5 kandidátek s nejvyšším počtem hlasů postupují do semifinálového večera, kde budou bojovat o postup do finále.

Semifinálový večer

Termín a místo konání akce bude oznámeno po skončení opatření reagujících na situaci ohledně koronaviru. 

Co všechno semifinálový večer nabízí?

- soutěžní disciplíny kandidátů

- soutěže o vstupenky na Majáles a další hodnotné ceny

- bohatý doprovodný program

- představení královských párů

- představení prince a princezny Majálesu 2019

- akční drinky

- Dj

- fotoreport z akce

a mnoho dalšího...

Pravidla a hodnocení

Všichni kandidáti musí být starší 15 let a musí být studenty střední školy nebo gymnázia. Z každé střední školy nebo gymnázia může do semifinálového večera postoupit pouze jeden kandidát na Prince a jedna kandidátka na Princeznu. Další povinnosti se odvíjejí od případného úspěchu v hlasování. Účastník postupující do semifinálového večera se musí zúčastnit semifinálové party v Theatro Music Club, kde postupují 3 kandidáti a 3 kandidátky do finálového klání, který se uskuteční 25. 4. 2020 na open-air festivalu v Letňanech.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat studentského koordinátora - zaluzansky@majales.cz.

 

Hlavní partneři