KARLOVKA
na Majáles!

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři! Stavění májky, královské akce a večírky, soutěž kapel, královská debata a velkolepé vyvrcholení oslav - majálesový průvod Prahou a jedinečný Open-Air.

uk
Červená je UK a UK je jasný favorit!

PETR MAREŠ
koordinátor studentských aktivit UK

Letošní akce širšího programu
 

1hNUjXT_MyukgwHdedx0Gqe4Cqkor8Nbs=w570-h426-p-k-nu-iv1

12.3. - Královská párty

✅ ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Tresor od 20:00 - Co by to bylo za Majáles bez kandidátů na krále a královnu. Společná volba kandidátů na krále a královny z řad vysokoškolských studentů proběhne 14.3. v klubu Futurum nedaleko Anděla. Mimo samotnou volbu se můžeš těšit na super párty a také například soutěž o lístky na Majáles. Tak neváhej a doraž.

cc-praha-stavbamajky

28.3. - Stavění Májky

Roh ulic Vodičkova a Jungmannova od 12:30 - Pražský Majáles není pouze jednodenním festivalem v Letňanech, ale předchází mu tzv. „STUDENTSKÝ MĚSÍC“, který již tradičně odstartujeme stavbou májky. Na její stavbě se veřejnosti poprvé společně představí kandidáti na Krále a Královnu Pražského Majálesu 2024, kteří společně se svými družinami přiloží ruku k dílu, pomůžou nám s tímto slavnostním aktem a podtrhnou tak spolupráci studentů napříč všemi univerzitami a středními školami.

Hospodský_kvíz_1

4.4. - Královský kvíz

Na Hrádku - V této disciplíně kandidáti potrénují mozek a budou muset odpovídat na různé otázky z různých oblastí znalostí.

axville-V0GZbofguzo-unsplash

10.4. - Královský esport

UK - novinka majálesového programu - kandidáti změří své síly ve stále se rozšířejícím fenoménu a tím je esport. 

cc-brno-studentkapely

13.4. - Majáles Bands

Rock Café od 18:30 - Tvoříme dějiny a vybíráme budoucí headlinery Majálesu ze studentských kapel. Přijď podpořit svého favorita na našlapané klubové finále a dej mu svůj hlas v soutěži o ceny, které vystřelí jeho kariéru na nový level. Kromě koncertu kapel se ale chystá i sakra dobrá party! 

LIFE2238

17.4. - Královská Lasergame

17.4. - Další z disciplín ve které své síly změří královské družiny bude Laser game. Kandidáti musí ukázat týmvého ducha, strategické myšlení a skvělé reflexy.

prag2023-paja_s1_0116

27.4. - Majálesový průvod

centrum Prahy od 10:00 - Přijďte zažít jedinečnou atmosféru studentského Majálesového průvodu a prožít hlavní den oslav Pražského Majálesu od rána až do večera spolu s kandidáty na Krále & Královnu. 👑 Majálesový průvod je tradiční zakončení studentského měsíce a zároveň fantastické odstartování hlavního dne oslav!

Kandidátka na královnu UK

Královna Verča na druhou - Ahoj, mé jméno je Veronika, studuji na FTVS, obor tělovýchova. Mojí vášní je sport, který studuju, trénuju a žiju pro něj. Mám tu čest reprezentovat naši krásnou zemi v gymnastickém aerobiku. S tím je spojeno i to, že mám ráda společnost a vystupování před lidmi. Z mých nápadů občas zůstává rozum stát a energie co mám ti vyrazí dech. Ale neboj, první pomoc mám za jedna, takže ti ho zase rychle vrátím. Chci ukázat, že na Karlovce nejsou žádné slečinky, ale skvělá parta úžasných lidí, co se nebojí žít život jak na horské dráze! Jsem odhodlaná udělat vše, aby korunka královny Majálesu zůstala právě Univerzitě Karlově.

1T1A2041-2

Kandidát na krále UK

Kníže pán Pája. - Ahoj, jmenuju se Pája, je mi 21. Protože jsem obyčejnej, usměvavej kluk ze Šumavy, nikoho asi nepřekvapí, že miluju hory, nejvíc když jsou pod sněhem. Když není sníh, postačí moře. Žádná vlna mýmu surfu neunikne! Rád zazpívam, zahraju na kytaru, ale sport je můj život. Proto jsem tady na Univerzitě Karlově, konkrétně na FTVS, kde jsem našel mojí druhou rodinu. Nikdy nevzdávám žádnou výzvu, nevzdám ani tuhle! Tak mi hoďte hlas ať má konečně Karlovka svého právoplatného krále Majálesu.

1T1A2104
pano-praha-mesto

Vzpomínky na studentské týmy z minulých Majálesů

Na Majáles vysíláme silné kandidáty na krále, královnu a jejich družiny, stavíme alegorické vozy do průvodu a připravujeme studentské zóny na Open-Airu plné atrakcí, studentských spolků a aktivit. Letos to bude zas o rok lepší!

Hlavní partneři