Docent Osa se hlásí se statistikami za červenec

Jak si stojí různé ukazatele Pražského Majálesu se dozvíte v tomto novém měsíčním hlášení.

Zdraví vás a docent Pavel Osa s červencovými statistikami - nahlédněte do zákulisí s trochou matematiky: parné léto v Praze se nese ve znamení různých festivalových pokusů, o to více poutá pozornost příští ročník Majálesu.

Pozoruhodný je nárůst návštěvnosti na webu, v červenci sedminásobný, tj. nárůst o 601%!

Nemálo také rostla prodejnost vstupenek ve srovnáním s minulým rokem, zapsali jsme nárůst o 133%. Lístků je zatím dost, ale kdo dává pozor v mých hodinách, ví, jak vypočítat trendy z dostupných dat.

Instagramová základna taktéž utěšeně roste, oproti minulému roku mohu svá statistická moudra šírit o 77% většímu publiku - a z toho mám radost!

A jaké jsou červencové novinky?

Pořád doplňujeme program open-air festivalu - potvrdili jsme termín sobota 27. dubna v Letňanech a nyní je už zveřejněno přes 20 (myslíme si) skvělých jmen. A další ještě přibudou - možná v srpnu, možná v září. Dvě vystoupení budou zcela výjimečná - kapela Mirai zahraje příští rok na českých festivalech pouze u nás a stejně tak to bude v případě jedinečné Roadtrip show od Calina & Viktora Sheena.

Uvnitř týmu ještě pořád "uklízíme" po letošním roce, ať už jsou to sklady, dokumenty, pročítání zpětné vazby ... je toho spousta, co musíme ještě douzavřít do konce prázdnin a zároveň připravit kampaň na příští rok - nábor nových lidí jak do týmu organizačního - interního, tak do týmů univerzitních a středoškolských. Máš-li zájem se k nám přidat, piš na tym @ majales . cz.

Krásnou druhou polovinu letních prázdnin vám přeje váš Pavel O.

cl-nightcrowd

Hlavní partneři