Martin Všemocný II.

Za ekonomy na Majáles!

med-kral-vse
Bude to velký, bude to pařba, takže v sobotu 23.4. se vidíme v Letňanech!
Představ se nám ...

Jsem studentem na Vysoké škole ekonomické původem z malého městečka Příbram. Studuji fakultu mezinárodních vztahů, takže role krále zcela zapadá do mého studia. Rád cvičím, ale i si rád jen tak chilluju. Nic se ale nevyrovná tomu, když si jdeme s partou užít večer a dáme pořádnou párty.

Proč by ses chtěl stát Králem Majálesu 2022?

Hlavním důvodem, proč kandiduji je to, že můj bratr Lukáš Všemocný vyhrál před pár lety Pražský Majáles, a započal tak tradici triumfů jak v rodině, tak i na naší škole. Můj cíl je tedy jasný – vyhrát Majáles a navázat na tradici. Samozřejmě i zažít super akci, užít si skvělou zábavu s přáteli a poznat nové lidi.

Na co se na Majálesu nejvíc těšíš?

Nejvíc se asi těším na to, až budu stát na stagi s lidmi kteří mě podporují, není to totiž jenom o mně, ale o celé partě bláznů, kteří v tom jsou se mnou. Už v minulosti jsem měl tu čest si vystoupit na stage a ten pocit, když na vás kouká tisíce lidí je neuvěřitelný.

Proč je tvoje alma mater nejlepší?

Není třeba zmiňovat, která univerzita je nejlepší. Bude to velký, bude to pařba, takže 23.4. v Letňanech! #VoteforMartin

Rád bych tě pozval na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Prahou v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Startujeme v sobotu 23. dubna v 9:30 z nároží ulic Vodičkova a Jungmannova v centru Prahy a končíme na Strossmeyerově náměstí v Holešovicích, kde přesedáme na metro a dorazíme do cíle: na open-air v Letňanech!

Podpoř Ekonomy na Majáles

Kup si vstupenku na naši microsite a podpoř tím aktivity družiny krále Majáles a prezentaci našich spolků na Open-air festivalu.

Ekonomové na Majáles

footer-vse

Hlavní partneři