Svatá Anežka Česká

Za Studenti na Majáles

med-kralovna-czu
Atmosféra Majálesu je neuvěřitelná a já se nemůžu dočkat, až se bude tento festival konat!
Představ se nám ...

Ahojky, jsem Anežka a studuji Českou zemědělskou univerzitu v Praze, konkrétně obor Podnikání a administrativa na Provozně ekonomické fakultě.  Jsem hodně aktivní člověk, který se nerad nudí. Ráda sportuji, cestuji, peču a především trávím čas se svými kamarády a rodinou.  Baví mě zkoušet nové věci, ať jsou jakkoliv bláznivé. Jsem hodně společenská a ráda se seznamuji s novými lidmi. Na akcích mě nejčastěji uvidíte s lahví vína a uprostřed tanečního parketu, protože sedět v koutě mě nebaví.

Proš se chceš stát královnou Pražského Majálesu?

Myslím, že Majáles je ideální příležitost na to získat nové kontakty, zkušenosti a především zážitky. Chtěla bych také podpořit svoji univerzitu a dokázat, že hnojárna umí víc než jen dobře pít. Zároveň je to skvělá příležitost, jak překonat sám sebe.

Proč je tvá alma mater nejlepší?

ČZU mi otevřela spoustu možností, jak rozvíjet své dovednosti a aplikovat vědomosti. Zemědělka mi dala příležitost zapojit se do mnoha zajímavých projektů a získat tak zkušenosti, které budou pro mojí budoucnost užitečné. Díky krásnému a hlavně rozsáhlému kampusu máme po ruce všechno, co potřebujeme. ČZU není jenom vysoká škola, je to škola, která pulzuje studentským životem.

Ráda bych tě pozvala na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Prahou v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Startujeme v sobotu 23. dubna v 9:30 z nároží ulic Vodičkova a Jungmannova v centru Prahy a končíme na Strossmeyerově náměstí v Holešovicích, kde přesedáme na metro a dorazíme do cíle: na open-air v Letňanech!

Podpoř Suchdoláky na Majáles

Kup si vstupenku na naši microsite a podpoř tím aktivity družiny krále Majáles a prezentaci našich spolků na Open-air festivalu.

Studenti na Majáles

footer-czu

Hlavní partneři