Ester I.

Za Ekonomy na Majáles

med-kralovna-vse
Nejlepší školou je samozřejmě VŠE!
Představ se nám ...

Jsem studentka druhého ročníku Podnikové ekonomiky a managementu na VŠE. Jsem členkou Klubu mladých manažerů, jednou z organizátorek vse_events a instruktorkou Fakultního seznamováku.

Proš se chceš stát královnou Pražského Majálesu?

Kandiduji na královnu Majálesu, protože sama organizuju studentské akce, ráda poznávám nové lidi a hlavně ráda přijímám výzvy a jsem soutěživá, o čemž je boj o královnu Majálesu. Už od návštěvy Majálesu v Brně před 3 lety jsem věděla, že bych se tohoto boje chtěla jednou účastnit.

Proč je tvá alma mater nejlepší?

VŠE nabízí spoustu příležitostí, jak ve studijní tak pracovní sféře, díky odborníkům z praxe a spoustě korporátních partnerů. Když pominu tyto stránky, tak tato vysoká je skvělá i pro networkingové aktivity.

Ráda bych tě pozvala na:
Majálesový průvod

Fenomenální jízda Prahou v podobě velkého studentského průvodu, kterým se zahajuje hlavní den oslav, se blíží! Startujeme v sobotu 23. dubna v 9:30 z nároží ulic Vodičkova a Jungmannova v centru Prahy a končíme na Strossmeyerově náměstí v Holešovicích, kde přesedáme na metro a dorazíme do cíle: na open-air v Letňanech!

Podpoř Ekonomy na Majáles

Kup si vstupenku na naši microsite a podpoř tím aktivity družiny krále Majáles a prezentaci našich spolků na Open-air festivalu.

Ekonomové na Majáles

footer-vse

Hlavní partneři