Markéta I. Upřímná

Za POLAC na Majáles!

PRAHA-POLAC-kralovna
Přijďte 29.4.2023 a podpořte svou královnu a krále v boji o nadvládu nad Prahou. Užijeme si to a zapaříme, jako ještě nikdy předtím! Budu se na Vás těšit!

Jsem hrdou studentkou bezpečnostně právních studií na Policejní akademii v Praze. Mé úspěchy se neomezují pouze na akademickou oblast – jsem také mistryní světa v mažoretkách, což dokazuje, že mám talent nejen pro práci, ale i pro sport. Jsem upřímná, usměvavá a laskavá což ze mě dělá oblíbenou osobnost mezi přáteli i kolegy. Jsem aktivní sportovkyně a na “Akádě“ se věnuji volejbalu. Když se nevěnuji své akademické či sportovní kariéře, ráda cestuji, vařím a peču. Spontánní výlety jsou pro mě samozřejmostí, protože ráda objevuji nová místa a poznávám nové lidi. Pokud mě potkáte někde v baru, rozhodně budu buď na parketu, nebo na baru s mým oblíbeným koktejlem Sex on the Beach. 🍹

Své okolí si získávám svou pracovitostí, upřímností a ochotou pomoci. Jsem dívka, která je pro každou blbost, ale také umím být vážná, když je to potřeba. Mé charisma a nadšení pro život mě dělají výjimečnou osobností, která bude hrdě vést Akademii k vítězství na Majálesu 2023. 

  • Chtěla bych více apelovat na studium cizích jazyků, které bude přínosné pro náš budoucí život. Chtěla bych zavést hodiny komunikace propojené s probíráním věcí, které jsou a budou důležité pro každodenní život.
  • Chtěla bych postavit do areálu sochu párku v rohlíku za 18,- Kč, protože to je to, co nás, studenty Policejní akademie, spojuje.
  • Dále bych zavedla odpočinkovou místnost, kde bude mnoho zásuvek, gaučíky (popřípadě sedací pytle), protože studium je náročné a je třeba si odpočinout.
  • Zavedla bych studijní pomůcku zvanou PES, která by se používala jako antistresová před výkonem u zkoušky. Pomůže to studentům, kteří trpí stresem spojenou se ztrátou paměti před výkonem, aby naladili klidnou přátelskou atmosféru u zkoušky a odlehčili tak svou hlavu od starostí a strachu.
  • Bojovala bych nejen za vaše práva, ale i za znovuzavedení dezertu po hlavním jídle 1x za 2 týdny.

Hlavní partneři